Keystone logo

19 Magistr Programy v Humanitní vědy Jazykověda Moderní jazyky 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Jazykověda
  • Moderní jazyky
Studijní obory
  • Humanitní vědy (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Humanitní vědy Jazykověda Moderní jazyky

Magisterský titul je titul udělený jednotlivcům, kteří se rozhodli absolvovat další kurzy, aby pokročili ve svých znalostech ve svém zvoleném oboru. Program obvykle vyžaduje, aby studenti vyčlenili další dva roky svého života na své vzdělání.

Co je mistrem v moderních jazycích? Mistr v této oblasti studia je obvykle navržen pro přípravu studentů pro další výzkum v politice a zahraniční diplomacie. Žáci mohou absolvovat kurzy, které se zaměřují na kombinaci studie o politice a hloubkové studium jiných jazyků, včetně těch z Afriky, Středního východu a Asie. Na rozdíl od většiny ostatních magisterských programů, mistr v tomto oboru obvykle trvá čtyři roky dokončit: dva roky, během kterého studenti mohou očekávat, že podstoupí přísné studium jazyků a dva roky, během kterého mohou pokračovat v pokročilém vzdělávání v metodologii sociálních věd.

Jednotlivci, kteří dokončí tento program v plném rozsahu, mohou odejít s různými hodnotnými dovednostmi. Kromě toho, že mají pevné uchopení jiných jazyků, mohou také mít přísné pochopení politiky a schopnost analyzovat a interpretovat složité záležitosti. Každá z těchto dovedností může být užitečně využita v řadě profesních oborů.

Náklady na magisterský titul v moderních jazycích závisí na řadě faktorů, mimo jiné na univerzitě, způsobu vzdělávání (ve třídě nebo na internetu) a délce trvání programu. Potenciální studenti by měli před aplikací provést svůj výzkum.

Absolventi tohoto programu se mohou kvalifikovat do mnoha vzrušujících pozic ve více sektorech. Některé tituly pracovních míst s tímto diplomem mohou očekávat, že budou zahrnovat tlumočníka / překladatele, diplomata, učitele, pracovníka mezinárodní pomoci, detektiva, marketingového manažera, rozhlasového novináře, manažera logistiky a distribuce, patentového examinátora a učitele cizího jazyka.

Studenti mají mnoho možností, pokud jde o to, kde se vzdělávají. Řada institucí nabízí kurzy online, což je pro mnohé výhodné. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.