Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 13 Magistr v Moderní dějiny 2023/2024

13 Magistr Programy v Moderní dějiny 2023/2024

Přehled

Magisterské studijní programy jsou k dispozici pro studenty, kteří absolvovali bakalářský titul v příbuzném oboru. Ti, kteří jsou zapsáni, zkoumají podrobná teoretická témata a jsou vyzváni, aby prokázali svou kompetenci. Tyto programy obvykle vyžadují dva další roky studia na plný úvazek.

Možná se ptáte, co je mistr v moderní historii? Je to velmi podobný obecný historický program, ale většinou se soustřeďuje na otázky týkající se posledních dvou století. Studenti tráví čas zkoumáním důležitých událostí, které formovaly moderní svět. Témata často zahrnují politické trendy, konflikty a ekonomické systémy. Některé programy budou mít globální přístup a budou zkoumat celou řadu kultur a událostí. Jiné se budou omezovat na západní mocnosti, jako je Británie a Spojené státy. Nehledě na rychlý technologický pokrok a kulturní expanzi dominuje mnoho diskusí.

Výzkum je hlavní součástí těchto programů a studenti rozvíjejí analytické dovednosti prostřednictvím svých výzkumných cvičení. Naučí se kriticky vyhodnotit zdroje informací a kategorizovat je podle autenticity. Studenti se také učí, jak udržovat přesné záznamy a zlepšovat své psaní a komunikační schopnosti.

Náklady na školné a poplatky jsou stanoveny vysokými školami. Zájemci by se měli obrátit na přijímací oddělení institucí, které se zabývají.

Po dokončení jednoho z těchto stupňů jsou absolventi připraveni na různé kariéry. Někteří se stanou pedagogy a vyučují třídy na různých úrovních veřejných a soukromých vzdělávacích systémů. Absolventi mohou také pracovat na vývoji nových vzdělávacích zdrojů. Jejich analytické schopnosti jim umožňují kritizovat, upravovat a psát učebnice a učební materiály. Někteří pracují jako novináři v oblastech souvisejících s aktuálními událostmi.Jiní jsou zaměstnáni v muzeích jako kurátoři nebo řečníci na zvláštních tématech historického zájmu.

Před rozhodnutím o konkrétním programu je důležité zvážit co nejvíce možností. Pokud nemůžete odebrat práci nebo cestovat do tradičních tříd, můžete využít online univerzitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Moderní dějiny
Studijní obory
  • Humanitní vědy (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát