Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 3 Magistr v Mikroekonomie 2024

3 Magistr Programy v Mikroekonomie 2024

Přehled

Magisterský titul je často vynikajícím způsobem, jak se vylepšovat ve zvoleném oboru. Obvykle to trvá asi dva roky, ale ukazuje svět, že jste dosáhli hlubokého pochopení tématu.

Co je magister v oboru mikroekonomie? Tento obor ekonomie se zabývá studiem toho, jak jednotlivé rozhodnutí a jednotlivé politiky ovlivňují finance. Kurzy často pokrývají dopady změn na trzích na ceny pro spotřebitele a společnosti, stejně jako změny věcí, které ovlivňují tyto trhy, jako jsou daně a nedostatek zdrojů. Tato studie může poskytnout informace, které ovlivňují politiku jak pro dodavatele, tak pro spotřebitele tím, že je drží krok s následky.

Přínosy magisterského oboru Mikroekonomie mohou pro vás pracovat ve vašem osobním i profesionálním životě. Mohli byste se naučit cenné dovednosti, jako je analýza nákladů a přínosů, strategické rozhodování a řízení peněz.

Náklady na magisterský stupeň závisí na vaší poloze a zvolené škole. Můžete získat podrobný odhad od školy, kterou hodláte navštěvovat.

Kariéra v mikroekonomii může často vypadat tak, jak byste chtěli. Můžete se rozhodnout jít jako firemní ředitel financí, který má konkrétní dopad na finanční politiku společnosti. Nebo byste preferovali pozici výzkumného analytika ve vládní funkci, kde můžete informovat vůdce o důsledcích zdanění na různých trzích. Můžete se také rozhodnout stát se konzultantem nebo výzkumným pracovníkem, který pomáhá jiným podnikům lépe sami prostřednictvím změny politiky. Alternativně by mohla být kariéra spisovatele, kterou hledáte, pomáhat laikům pochopit složité teorie, které řídí ceny a nabídku a poptávku.

Můţete pravděpodobně získat Master v mikroekonomice kdekoli na světě. Je k dispozici na mnoha univerzitách a vysokých školách a online kdekoli chcete. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Mikroekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Související studijní obory