Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 Magistr v Migrační studia 2024

19 Magistr Programy v Migrační studia 2024

Přehled

Většina magisterských titulů je nabízena jako Master of Arts nebo Master of Science. V závislosti na zvolené kariérové ​​trase mistr může zvýšit svou kariéru nebo otevřít dříve zavřené dveře.

Co je magisterské studium migrace? Výzkum je velkou součástí tohoto stupně. Studenti se učí imigrační politice, metodám výzkumu, migraci pracovních sil, vysídlení a rozvoji v moderním světě a globálním trendům. Samostatné kurzy mohou být přizpůsobeny podle zájmů učence a budoucích profesních cílů. Studenti se učí různým aspektům práva a politiky a jak je praktikovat v terénu. Většina studijních programů je ukončena za dva roky a obsahuje diplomovou práci. Mnozí také nabízejí příležitost ke studiu v zahraničí.

Program učí účastníky kampaně a provádí advokační činnost. Naučit se správné metody výzkumu nejen pomáhá ve zvoleném oboru kariéry, ale také pomáhá studentům správně zkoumat další věci ve svém životě, které mají prospěch z kvalitních informací ze zdravotnictví a nákupu automobilů k vlastnictví domova.

Chcete-li finančně připravit, prozkoumejte různé dostupné možnosti, od různých nákladů až po požadované zatížení, než se rozhodnete o správném programu pro studenta a jeho rozpočtu. Rovněž se navrhuje oslovit školy za běžné snížení nákladů.

Absolventi programu absolvovali svůj magisterský studijní program v oblasti migrace a pokračovali ve svém vzdělávání, aby se stali lékaři a právníky. Mnozí také pracují pro globální organizace, jako je agentura OSN pro pomoc a práci. Kariérní cesty v oblasti lidských práv, přistěhovalectví, humanitární práce a práce uprchlíků jsou životaschopnými možnostmi. Mnoho vládních a nevládních organizací a subjektů nabízí potenciální pracovní příležitosti pro absolventy. Společenské organizace, podnikání, žurnalistika a diplomacie poskytují další volby povolání.

Programy jsou k dispozici na různých univerzitách po celém světě nebo online pro studenty, kteří potřebují flexibilní plán. Chcete-li zahájit tento proces, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Rozvojová studia
  • Migrační studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát