Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 10 Magistr v Mezioborové studium 2024

10 Magistr Programy v Mezioborové studium 2024

Přehled

Magisterský titul je postgraduální titul získaný pouze jednou, když osoba dokončila bakalářské studium. Master programy obvykle trvá dva roky dokončit, kromě čtyři nebo více roků to dokončí vysokoškolský program.

Co je Master v interdisciplinárních studiích? Mistr v této oblasti má za cíl připravit jednotlivce, aby se stali lídry a profesionály, kteří se zaměřují na posílení života migrantů a uprchlíků po celém světě. Kurzy nabízené v tomto programu mohou zahrnovat výuku žáků o mnoha výzvách, kterým tyto skupiny lidí čelí, a připravit je, aby při inovačních řešeních globálních krizí jednali soucitně, rychle a profesionálně.

Jednotlivci, kteří úspěšně dokončili tento program, mohou mít významné výhody, mimo jiné i schopnost rozumu, jednat soucitně a přemýšlet nad vlastní potřeby. Silná schopnost uvažovat je cenná ve většině profesních oborů a soucit a altruismus mohou sloužit ke zlepšení všech oblastí života.

Náklady na tento konkrétní program se liší a závisí na několika faktorech. Doba studia, umístění univerzity a zda kurzy jsou nabízeny převážně online nebo offline mohou hrát roli v konečné ceně.

Absolventi tohoto programu mají potenciál věnovat se mnoha vzrušujícím kariérním příležitostem. Jednotlivci, kteří mají titul v oboru, mají tendenci požívat takové prosperující kariéry jako tvůrci politik pro místní, státní a národní vládní agentury; obhajuje veřejnost a méně šťastné; filantropům a sociálním pracovníkům. Mnoho lidí může najít práci v rámci vládních agentur, neziskových organizací a charitativních nadací. Nicméně vzhledem k tomu, že absolventi mají sklon k získání dovedností, mohou se v jiných oblastech představit i příležitosti.

Mnohé univerzity nabízejí titul v interdisciplinárních studiích, ale tam, kde se jejich vzdělání nakonec vyvíjí, závisí na jejich umístění a rozvrhu. Online kurzy nabízejí flexibilitu, což je pro mnohé výhodné. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
  • Mezioborové studium
Studijní obory
  • Pedagogika (10)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát