Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Mezinárodní studia
Studijní obory
 • Humanitní vědy (82)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  82 Magistr Programy v Mezinárodní studia 2024

   Magistr Programy v Mezinárodní studia

   Studenti, kteří chtějí pokračovat v studiu po získání titulu vysokoškolského studia, často absolvují magisterský titul. Magisterský studijní program se ponoří hlouběji do zvoleného oboru studenta, což často vyžaduje již rozšířenou znalost předmětu.

   Co je Master v mezinárodních studiích? Svět se zmenšuje, a tím přichází poptávka po odborných pracovnících, kteří chápou, jak řídit podnikání nebo se orientovat v politice v globálním měřítku. Studenti mezinárodních studií se mohou naučit složitosti sociálně-politických kultur z celého světa a také vyjednávat v rámci těchto kultur. Pak mají šanci uplatnit tyto dovednosti v pozici, která by mohla ovlivnit způsob, jakým svět funguje. Kurz se obvykle zaměřuje na globální záležitosti a zahraniční praktiky.

   Absolventi mezinárodních studií se spojují se zaměstnanci se silnými analytickými dovednostmi a schopností řízení. Často vědí, jak pracovat s odborníky ze všech koutů světa a úspěšně uzavírají obchodní dohody nebo ovlivňují politiku v různých geografických oblastech.

   Čas potřebný k dokončení magisterského studia závisí do značné míry na tom, zda student jede na plný nebo částečný úvazek. Výuka může také kolísat v závislosti na tom, zda je škola soukromá nebo veřejná, a další faktory. Potenciální studenti by měli srovnávat školy.

   Absolventi mezinárodních studií mohou vykonávat mnoho karier. Mezinárodní bankovnictví je životaschopným místem pro studenty, kteří se zaměří na podnikání, kde se mohou stát bankéři nebo finančními poradci. Výzkumné programy také usilují o získání absolventů mezinárodních studií, které by obsadily roli výzkumných pracovníků. Obě vlády a globální neziskové organizace jsou další profesionální cesty, které mohou absolvovat také absolventi. Mohou se stát diplomatky nebo velvyslanci, pokud se rozhodnou, nebo mohou sloužit jako neziskové organizace jako koordinátoři programu.

   Studenti, kteří se zajímají o magisterské studium v ​​mezinárodních studiích, mohou najít odborné programy z celého světa, které se specializují na tuto oblast vzdělávání. Mnoho programů je také k dispozici online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.