Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Obchodní podnikání
 • Obchodní administrativa
 • Mezinárodní obchodní administrativa
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (38)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

38 Magistr Programy v Mezinárodní obchodní administrativa 2024

  Magistr Programy v Mezinárodní obchodní administrativa

  Magisterský titul je prvním krokem po absolvování bakalářského studia v oblasti vzdělávání. Obecně platí, že vyžaduje dokončení dvouletého studia na plný úvazek, ale otevírá spoustu možností růstu ve vaší kariéře.

  Co je Master v Mezinárodní obchodní administrativě? Mezinárodní obchodní administrativa se stává stále častější, neboť globalizace se zvyšuje. Tento stupeň vám může poskytnout dovednosti, které potřebujete k pochopení technologie a logistického pokroku, které jsou nezbytné pro mezinárodní podnikání. Pomůže vám dosáhnout a udržet zákazníky a klienty po celém světě, stejně jako vám poskytne nový pohled na strategické plánování potřebné pro marketing, finance a lidské zdroje pro celosvětový úspěch.

  Výhody Master in International Business Administration jsou často použitelné nejen ve vaší firemní sféře, ale také ve vašem osobním životě. Naučte se navigovat různé kultury diplomaticky, jak řídit logistiku a obchod a jak nejlépe oslovit lidi pomocí technologie.

  Náklady na magisterský stupeň závisí na škole i regionu. Kontaktování škol, které vás nejvíce zajímá, o souhrn výdajů je dobrým místem k zahájení.

  Nové kariéry se mohou otevřít, když získáte titul Master in International Business Administration. Můžete být povolán pracovat v podnikovém prostředí jako ředitel marketingu nebo lidských zdrojů. Nebo se můžete rozhodnout založit vlastní konzultační společnost nebo napsat pro obchodní časopis. Drobným podnikům může být užitečné také; můžete se rozhodnout rozvíjet své vlastní podnikání na mezinárodní scéně nebo vám půjčit pomoc při startu, který se může stát vůdcem nové generace na celém světě.

  Kurzy v oblasti mezinárodní obchodní správy jsou nabízeny na většině vysokých škol a univerzit, a mnoho z nich nabízí magisterský program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.