Keystone logo

27 Magistr Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Mezinárodní management pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Mezinárodní management pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (27)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Turismus a pohostinství Pohostinství Mezinárodní management pohostinství

Po dokončení bakalářský program, jako bakalářským titulem, mnozí lidé rozhodnou zvýšit jejich znalosti ve zvoleném oboru tím, že sleduje magisterský titul. Tento postgraduální program obvykle trvá jeden nebo dva roky dokončit, takže studenty s in-hloubka pochopení předmětu.

Co je Master in International Management Hospitality? Tento stupeň poskytuje absolventům pochopení cestovního ruchu a pohostinství a jak se vyvinula po celém světě. Studenti se seznámí s různými vývoji v této oblasti prostřednictvím mezinárodní čočky, zatímco současně získává provozní znalosti podniků v tomto odvětví. Obvykle se kurzy centrování kolem manažerské techniky, jako je například strategický rozvoj, projektového managementu, marketingu, operací a lidských zdrojů. Oni také často mají možnost vzít volitelných vztahující se k vybrané oblasti v rámci odvětví, jako je například cestování dobrodružství, plavby nebo hotelový management.

Po úspěšném absolvování magisterského studijního programu se zaměřením na mezinárodní management pohostinství, absolventi často ocitají v konkurenčním postavení díky dovednostem, které získaly ve vedení týmu, řízení projektů a obchodní administrativa. Mohou snadno vstupovat přímo do středních do manažerských pozic na vysoké úrovni.

Škola se rozhodnete studovat v její geografické umístění a doba trvání vybraných kurzů všech ovlivnit náklady na tento magisterský stupeň. Proto byste měli kontaktovat školní přijímací kancelář přímo pro informace o poplatcích a možnostech finančních podpor.

Neexistuje žádný nedostatek práce v pohostinství, a to zejména s Master in International Management Hospitality. Absolventi obvykle ocitnou nárok na řadě pozic v průmyslu v zemích po celém světě.Hotel manager, potravin a nápojů manažer, manažer středisko, konzultant a výzkumný pracovník je jen několik možných pracovních dostupné po absolvování příležitosti.

Popularita tohoto magisterského stupně znamená, že existují možnosti programu po celém světě v obou velkých univerzit a malých soukromých vysokých škol. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.