Keystone logo

14 Magistr Programy v Turismus a pohostinství Hotelový management Mezinárodní management hotelnictví 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Hotelový management
  • Mezinárodní management hotelnictví
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Turismus a pohostinství Hotelový management Mezinárodní management hotelnictví

Magisterský titul je postgraduální stupeň, který obvykle trvá jeden až dva roky. Často se opírá o informace zjištěné v bakalářského studijního programu, nebo v některých případech z praxe. Postgraduální programy také zaměřuje na konkrétní obor.

Co je Master in International Hotel managementu? Tento program je navržen tak, aby připravit absolventy pro vstup do rychle rostoucího pole hotelového managementu, dávat in-hluboké porozumění mezinárodního cestovního ruchu, jakož i specifické znalosti a dovednosti potřebné pro provoz hotelu nebo podobnou formu ubytování pro turisty. Tam je často velký důraz na manažerských kompetencí, jako je vedení, organizačních dovedností a technik řešení problémů. Celoroční práce také často zahrnuje provozní postupy pro hotely, revenue management, řízení rizik a dokonce i základní marketingové kurzy.

Absolventi magisterského studijního programu se zaměřením na mezinárodní hotelového managementu se často naučí velmi přenositelné dovednosti, jako je řízení projektů a vedení týmu, které pomáhají připravit je pro řadu kariéru v hotelovém průmyslu nebo mimo ni. Kombinace obecných manažerských dovedností a oborově specifické znalosti jsou určeny nechat dobře umístěný ve vysoce konkurenčním trhu.

Neexistuje žádný pevný cena za Master in International Hotel Management. Náklady se liší v závislosti na zvoleném vzdělávací instituce, země a dobu trvání programu. To je nejlepší se obrátit na přijímací kancelář přímo na konkrétnější informace.

Cestovní ruch je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na světě. Po dokončení magisterského stupně v oblasti mezinárodního hotelového managementu, absolventi jsou často schopni vybrat z různých míst po celém světě. Některé možné tituly zaměstnání jsou hotelový manažer, manažer příjmy a manažer divize.Absolventi pracují nejen ve městě, ale lázně, rekreace a penzionů, které mohou pomoci zvýšit jejich šance na získání zaměstnání po ukončení studia.

Existuje celá řada institucí po celém světě, které nabízejí tento konkrétní magisterský stupeň, takže se ujistěte, porovnat několik možností. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.