Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 20 Magistr v Mezinárodní řízení lidských zdrojů 2024

20 Magistr Programy v Mezinárodní řízení lidských zdrojů 2024

Přehled

Pro jednotlivce, kteří ukončili vysokoškolské studium, může magisterský program ukázat jako velmi prospěšné. Vzhledem k bakalářské tituly se více obyčejný v dnešním trhu práce, které mají postgraduální studium získala větší vliv. Jedinci, kteří se rozhodnou dosáhnout magisterský titul může získat vyšší pozice v rámci svých stávajících společností nebo zvýšit jejich postavení v rámci stávajícího pracovního fondu.

&nbsp

Co je Master in International Management lidských zdrojů? Tento titul se zaměřuje na vliv postupů lidských zdrojů na celosvětové úrovni. Stejně jako u jiných lidských stupni řízení zdrojů, to zahrnuje principy řízení a behaviorální vědy teorie přičemž je kladen zvláštní důraz na konkrétní strategie, které pomáhají globální společnosti, aby správně a efektivně fungovat.Profesionálové, kteří absolvují tohoto programu lze očekávat, že mají zvýšenou pochopení principů lidských zdrojů, a pak se dozvědět, jak efektivně aplikovat je v globálních společností.

&nbsp

Master in International Management lidských zdrojů pomáhá jednotlivcům postupovat v rámci své aktuální poloze nebo v oblasti lidských zdrojů. Stupeň je také všestranný s řízením a odbornou přípravou prvků.

&nbsp

No magisterský titul má stanovenou cenu. Různé faktory ovlivňují cenu, takže se liší mezi institucemi. Umístění školy, společná cena studia na konkrétní instituce, a zda budete studovat v prezenční nebo on-line jsou faktory, které mohou mít vliv na cenu.

&nbsp

Master in International Management lidských zdrojů otevírá široké dveře příležitostí. Jednotlivci si mohou vybrat, aby zůstali v rámci zdrojů, oblasti u člověka prakticky jakýkoli typ podniku, nebo se mohou pustit do řízení nebo školení pozicích.S magisterského stupně, mohou jednotlivci očekávat, že k zajištění pozice začíná ve středním managementu.

&nbsp

Pro ty, kteří hledají míře, která je univerzální a lidé zaměřenou, Master in International Management lidských zdrojů by mohla být ideální volbou. Existuje celá řada kvalitních programů na výběr, aby splňovaly specifické potřeby každého jednotlivce. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo přijímací kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Administrativa
  • Lidské zdroje
  • Mezinárodní řízení lidských zdrojů
Studijní obory
  • Administrativa (20)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát