Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 16 Magistr v Metodologie výzkumu 2024

16 Magistr Programy v Metodologie výzkumu 2024

Přehled

Magisterský titul lze získat ve většině oborů. Přístup k programu je obvykle podmíněn držením bakalářského titulu. Studenti obvykle musí absolvovat od 32 do 60 kreditních hodin studia.

Co je to mistr v metodologii výzkumu? Tyto programy obvykle zdůrazňují širokou škálu výzkumných metod, jak kvantitativních, tak i kvalitativních. Studenti, kteří mají zájem o zápis do výzkumného metodologického magisterského programu, obvykle mají silné výzkumné zázemí. Mnoho studentů zjistí, že je velkým odrazovým můstkem pro další doktorské studium. Jednotlivci se mohou setkat s kurzy, jako jsou metody výzkumu v sociálních vědách, úvod do vzdělávacích statistik a úvod do lineárních modelů. Studenti jsou často vyškoleni v oblasti měření, statistických metod a výzkumu.

Absolventi obvykle získají mnoho přenositelných dovedností. Mohou se naučit řídit projekty od začátku do konce a splňovat interní a externí lhůty. Aby byli studenti úspěšní, obvykle se naučí být seberealizováni. Tyto dovednosti mohou studentům pomoci dosáhnout cílů ve svém profesním a osobním životě.

Náklady spojené se získáním magisterského titulu závisí na mnoha faktorech. Umístění, délka programu a požadované kurzy jsou jen některé z těchto faktorů. Nejlepším postupem je potenciální student kontaktovat svou volitelnou školu pro konkrétní informace o školném a poplatcích.

Absolventi jsou obvykle schopni účastnit se aplikovaných výzkumných projektů, navrhování a sestavování nástrojů pro hodnocení, analýzu a interpretaci dat a překládat výsledky výzkumu pro aplikaci do vzdělávacích prostředí. Jakákoli práce s důrazem na výzkum a analýzu je obvykle vhodná. Studenti mohou pracovat jako analytici průzkumu trhu, profesoři nebo průmyslové analytici.

Studenti mohou najít možnosti distančního vzdělávání nebo programy nabízené zcela online. Množství možností, které jsou dnes k dispozici, činí zápis mnohem jednodušší a přizpůsobivější potřebám jednotlivých studentů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
  • Metodologie výzkumu
Studijní obory
  • Pedagogika (16)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát