Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 87 Magistr v Pohostinství 2024

87 Magistr Programy v Pohostinství 2024

Přehled

Hospitality Management je vzrušující a náročná pole ideální pro studenty, kteří mají rádi úzce spolupracují se zákazníky a vedoucí skupiny zaměstnanců. Master of programy Hospitality Management je určen pro studenty s bakalářský titul, který chcete zvýšit své šance na získání zaměstnání ve vedoucí roli v oblasti pohostinství. Studenti zapsaní v programech Master of Hospitality Management se obvykle specializují na určité oblasti tohoto odvětví, jako je cestovní ruch, mezinárodní Hospitality Management, správa Zkušenosti design, Hotel, Resort & Spa řízení nebo vedení restaurace.

Nabízeny na plný úvazek, částečný úvazek, on-line nebo distančního vzdělávání studijní plán, lze Mistr studentů Hospitality Management vybrat úroveň flexibility, které potřebují ve svém školním rozvrhu.Vysoké školy a instituce v Austrálii, Belgii, Řecku, Japonsku, Švýcarsku, Turecku, Velké Británii, USA nebo Spojených arabských emirátů, abychom jmenovali alespoň některé, jsou odhodlány vzdělávání studentů používat nezávislé analytické schopnosti řešit problémy, které jsou pravděpodobně narazí na práci po práci v Hospitality Management.

Můžete se obrátit na některou z uváděných škol po celém světě, jsou uvedeny níže vyplněním webového formuláře v jediné minutě. Pokud máte zájem o čtení více o konkrétní Mistra programy Hospitality Management, níže uvedených, jednoduše klikněte pro více informací.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (87)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát