Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 23 Magistr v Management sportovního obchodu 2024

23 Magistr Programy v Management sportovního obchodu 2024

Přehled

Magisterský titul je dvouletá cesta, která absolvuje bakalářské studium hlouběji do svého zvoleného předmětu. Někteří studenti absolvují tento stupeň bezprostředně po ukončení čtyřletého studia nebo o mnoho let později při práci na své kariéře.

Možná se divíte, co je Master v řízení sportovního podnikání? Toto pole je hybridní znalostí v oblasti sportu a obchodní správy. Některé kurzy, které můžete očekávat, zahrnují řízení podniku, skupinové jednání a finance. Můžete také očekávat, že budete podrobněji studovat vybraný sport, který je součástí vašeho diplomu. Jako nezbytný předpoklad byste mohli studovat úvodní obchodní řízení.

Některé z dovedností, které se můžete naučit v tomto programu, zahrnují řízení, vytváření sítí a komunikaci. Každá z těchto dovedností je důležitá pro práci v řízení sportovního obchodu, ale je také užitečná ve vašem každodenním životě. Síťová komunikace vám může pomoci při osobních interakcích, zatímco řízení vám může pomoci zůstat organizované a delegovat úkoly.

Chcete-li zaplatit magisterský titul, vyhledejte pomoc od vybrané školy. Mnohé lokality nabízejí finanční podporu studentům postgraduálního studia, neboť požadovaná úroveň studia může mít obtížnou práci.

Když hledáte práci poté, co jste získali magisterský titul v oblasti řízení sportovního podnikání, máte mnoho možností. Na straně obchodu můžete vyhledávat pozice v kanceláři nebo komise vlastníka sportovního komisaře. Na sportovní stránce můžete jít do smluvních jednání jako obhájce sportovce nebo týmu. Široké porozumění danému tématu vás může také kvalifikovat jako učitele.

Školy nabízející tento druh diplomu lze nalézt v mnoha zemích. Pokud potřebujete zúžit vyhledávání, zvažte, jak daleko chcete cestovat a zda jsou kurzy dostupné online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Sport
  • Sportovní průmysl
  • Management sportovního obchodu
Studijní obory
  • Sport (23)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát