Keystone logo

51 Magistr Programy v Management Management událostí 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Management událostí
Studijní obory
 • Management (51)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Magistr Programy v Management Management událostí

  Jako festivaly, akce a konference po celém světě stále roste, takže se požadavky kladené na společnosti a komunit. Pole Event Management se týká dovednosti projektového řízení do plánování a rozvoje těchto událostí, které zajišťují optimální výsledky pro firmy a klienty podobně.

  Co je Master in Event Management?

  Event Management je významným strategickým marketingovým nástrojem pro dnešní společnosti. Propagační akce pomoci zlepšit image dané společnosti, jakož i sestavení pokračující vztahy s klienty. Od produktu na trh na tiskové konference na velkých otvorů, řízení událostí profesionály plánu a provádět akce, manipulaci s komplexní služby událostí souvisejících, včetně tvůrčích, technických a logistických strategií.

  Jaké jsou výhody účasti na kurzu v Master in Event Management?

  Mistr v Event Management připravuje studenty pro plánování a provádění akcí, kromě toho nabízí kritické vzdělání v budování značky, marketing a komunikace. Tento multi-dimenzionální soubor dovedností má zásadní význam pro prosperující ve vysoce variabilní oblasti Event Management.

  Kolik to stojí, aby se kurz v Master na Event Management?

  Náklady na Master v Event Management je srovnatelný s programy jiných magisterského studia, a se liší podle instituce a umístění.

  Proč se on-line kurz v Master na Event Management?

  Zatímco tradiční Mistr v programu Správa událostí může být obtížné pro netradiční studenty, on-line kurzy otevírají nový svět možností, pokud jde o výběr kurzu a flexibilní plánování.

  Kde se kurz v Master na Event Management?

  Mnoho obchodních škol nabízí Master in Event Management jako součást jejich učebního plánu řízení. Typicky, bakalářský titul v oblasti obchodu, financí či příbuzném oboru je předpokladem pro zápis do Master v programu řízení událostí.

  Jak se přihlásit na Master na Event Management?

  Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.