Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 50 Magistr v Management událostí 2023

50 Magistr Programy v Management událostí 2023

overview

Jako festivaly, akce a konference po celém světě stále roste, takže se požadavky kladené na společnosti a komunit. Pole Event Management se týká dovednosti projektového řízení do plánování a rozvoje těchto událostí, které zajišťují optimální výsledky pro firmy a klienty podobně.

Co je Master in Event Management?

Event Management je významným strategickým marketingovým nástrojem pro dnešní společnosti. Propagační akce pomoci zlepšit image dané společnosti, jakož i sestavení pokračující vztahy s klienty. Od produktu na trh na tiskové konference na velkých otvorů, řízení událostí profesionály plánu a provádět akce, manipulaci s komplexní služby událostí souvisejících, včetně tvůrčích, technických a logistických strategií.

Jaké jsou výhody účasti na kurzu v Master in Event Management?

Mistr v Event Management připravuje studenty pro plánování a provádění akcí, kromě toho nabízí kritické vzdělání v budování značky, marketing a komunikace. Tento multi-dimenzionální soubor dovedností má zásadní význam pro prosperující ve vysoce variabilní oblasti Event Management.

Kolik to stojí, aby se kurz v Master na Event Management?

Náklady na Master v Event Management je srovnatelný s programy jiných magisterského studia, a se liší podle instituce a umístění.

Proč se on-line kurz v Master na Event Management?

Zatímco tradiční Mistr v programu Správa událostí může být obtížné pro netradiční studenty, on-line kurzy otevírají nový svět možností, pokud jde o výběr kurzu a flexibilní plánování.

Kde se kurz v Master na Event Management?

Mnoho obchodních škol nabízí Master in Event Management jako součást jejich učebního plánu řízení. Typicky, bakalářský titul v oblasti obchodu, financí či příbuzném oboru je předpokladem pro zápis do Master v programu řízení událostí.

Jak se přihlásit na Master na Event Management?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Management událostí
fields_of_study
 • Management (50)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format