Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 49 Magistr v Management pohostinství 2024

49 Magistr Programy v Management pohostinství 2024

Přehled

Chcete-li zůstat konkurenceschopné v dnešním přeplněném trhu práce, mnoho zvolit k dokončení magisterského studijního programu. Obvykle je vyplněn v jednom nebo dvou let, tento stupeň umožňuje absolventům, aby se stal orgány ve svém oboru, což jim specifické znalosti, které potřebují k postupu na vyšší úroveň.

Co je Master in Hospitality Management? Smyslem tohoto programu je naučit absolventy, co potřebují vědět, aby se držet manažerských pozic v cestovním ruchu a pohostinství. To může zahrnovat konkrétní dovednosti, jako je marketing, provoz, finanční plánování, lidských zdrojů a rozvoj podnikání, jakož i obecných kompetencí, jako je vedení, organizace, řešení problémů a projektového managementu. Ročníkovou práci často zahrnuje tříd na cestovním ruchu a pohostinství sektoru a jeho vývoje.

Silné vedení a manažerské dovednosti jsou užitečné v mnoha kariéry, stejně jako v každodenním životě, která je součástí toho, co dělá tento magisterský titul tak přitažlivé.Absolventi také nechat s pevnou pochopení průmyslu cestovního ruchu a jak to ovlivní různé aspekty společnosti.

Náklady na magisterský titul v managementu pohostinství se mohou lišit od školy do školy a ze země do země. Cena také závisí na době trvání programu, což je důvod, proč je vhodné obrátit se na přijímací kancelář vybraného vzdělávací instituce pro přesné školné a poplatky.

Jednou z největších výhod rozhodli vydělat Master in Hospitality Management je, že může otevřít obrovské množství dveří k pracovním příležitostem po ukončení studia. Rozmanitost průmyslu znamená, že absolventi mohou pracovat v sektoru tempomat, hotelnictví, aktivity / sektoru zájezdy nebo dokonce ve výzkumu a vývoji. Některé konkrétní příklady pracovních titulů jsou manager hotelu výletní ředitel Operations Manager, manažer pro rozvoj podnikání a konzultanta.

Existují možnosti po celém světě, které vám umožní studovat ve třídě, nebo dokonce on-line, takže je důležité najít možnost, která je pro vás to pravé. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Management pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (49)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát