Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Management parků a rekreace 2024

5 Magistr Programy v Management parků a rekreace 2024

Přehled

Magisterský stupeň je náročný způsob, jak postoupit své vzdělání a vyčnívat z davu. Typicky trvat dva roky prezenčního studia dokončit, vydělávat magisterský zajišťuje, abyste pochopili svou specialitu na profesionální úrovni.

Takže, co je mistr v parcích a rekreační řízení? Jurisdikce jako měst, krajů, provincií a farnostech mají často celé organizace zaměřené na další rozvoj a údržbu rekreačních oblastí. Mistr je v této speciality připravuje absolventy sloužit potřebám komunity tím, že nabízí kurzy v oblasti public relations, zdravotnictví, parková úprava, rozpočtování a řízení projektů.

Absolventi jsou dobře připraveni zvládnout úkoly, které mohou zahrnovat komunikaci, stavebnictví, vyhodnocování dodavatelů a plánování události. Jejich výcvik jim pomáhá zaměřit se na účelu, který parky sloužit, který ve většině společenstvích je poskytovat bezpečné, zelená místa, kde mohou lidé shromažďují a vychutnat sportovní přenosy, pikniky nebo místo k relaxaci.Mnozí hledají tuto dráhu, protože to znamená, se často venku, což není případ většiny ostatních pracovních míst kancelářských bázi.

ceny školného postgraduální liší od toho vysokoškoláka, a obecně jsou garantovány po dobu jednoho roku. Žadatelé by se měli snažit vypočítat jejich očekávané měsíční výdaje, které jim pomohou rozhodnout, zda chtějí zapsat jako plný nebo částečný úvazek studenta.

V závislosti na silné stránky a zájmy absolventa, někteří pokračují pracovat pro soukromé firmy krajinářské architektury, kde se navrhnout, plánovat a dohlížet na budování a udržování společenských oblastí. Ve velkých městech, mohou pracovat na restaurování, renovaci nebo revitalizačních projektů. Ve veřejném sektoru mohou spravovat programy, jako jsou veřejné zahrady po školních programů a sezónní plánování. Někteří absolventi přesunout do vedoucích pozicích, kde slouží na palubě nebo dohlížejí na celé oddělení nebo organizaci.

Kde chcete studovat parky a rekreační řízení?Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Management parků a rekreace
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát