Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 Magistr v Management módních událostí 2024

2 Magistr Programy v Management módních událostí 2024

Přehled

Po absolvování vysoké školy, mistr 's titul je dalším logickým krokem pro mnoho studentů, kteří chtějí pokračovat ve studiu a získat cenné zkušenosti a znalosti v oboru. Stupeň obvykle trvá několik let, než dokončit, a nastaví absolventy pro uplatnění v jejich oblasti studia.

Co je mistr v módě Event Management? Tato cesta studie si klade za cíl vyškolit studenty v mnoha dovedností potřebných pro plánování a spustit větší či drobný módní událostí, z dobročinnosti na výstavy. S cílem připravit studenty na rychle se měnícím a náročném světě módy, tyto programy často zdůrazňují, dovedností a organizace řízení. Studenti se naučí myslet na vlastní nohy a efektivní rozhodování v časové tísni. Celoroční mohou zahrnovat výuku v oblasti řízení módy, strategické plánování a branding.

Možná, že největší přínos, který tento pán 's titul poskytuje studentům je specifičnost předmětu.Studenti absolvují s velmi konkrétními a praktickými dovednostmi v oblasti managementu módní události. Pro ty zájemce sleduje kariéru v této oblasti, Master in Fashion Event Management je nenahraditelná.

Každý velitel 's studijní program má jinou cenu, z velké části založen na školy "umístění a velikosti s. Chcete-li se dozvědět více o zápisu a registračních poplatků, zvažte kontaktovat přímo přijímací kancelář každého programu.

Mistr v módní Event Management je poněkud jedinečný mezi master 's studijních programů v tom, že se stanovující velmi jasnou profesní dráhu pro absolventy. Plánování a řízení představení, slavnosti a lásky dobročinnosti ve světě módy je nejvíce okamžitě zřejmé použití tohoto stupně. Nicméně, absolventi pokračovali, aby své vzdělání a zkušenosti na jiné účely stejně. Manažerské a komunikační dovednosti jsou velmi cenné v téměř každé profesi, a to zejména v oblasti obchodu.V tomto smyslu, studenti jsou v žádném případě omezen ve svých možnostech kariéry.

Pokud vedení módní událost je vášeň tvůj a máte zájem dozvědět se více o různých programech jsou k dispozici po celém světě, naše databáze s možností vyhledávání je skvělé místo, kde začít svůj výzkum. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Móda
 • Management módních událostí
Studijní obory
 • Móda (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Související studijní obory