Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 Magistr v Management leteckých podniků 2024

29 Magistr Programy v Management leteckých podniků 2024

Přehled

Magisterský titul je absolventský titul, který je určen k tomu, aby pomohl člověku posunout svou kariéru výrazně. Pro většinu kariérových studentů je to jeden z hlavních cílů. Získat magisterský titul je obvykle způsob, jak ukázat určitou úroveň odbornosti.

Co je Master v řízení letectví? Mistr v řízení letectví je míra, která často připravuje studenty pro kariéru v leteckém průmyslu, konkrétně školení studentů pracovat se starými a novými letadly, které se neustále vyvíjejí. Se všemi výzvami, jimž čelí letecký průmysl, jako např. Splnění vládních předpisů a opravy letadel před plánovaným leteckým provozem, je důležité, aby se účastníci programu dozvěděli, jak sledovat kontroly, řešit problémy a podporovat vývoj bezpečnostních programů a protokolů .

Absolvování tříd na úrovni absolventů může pomoci tomu, aby člověk mohl s důvěrou komunikovat s jinými lidmi, zejména s kolegy. Ve třídě se studenti také obvykle učí, jak být vedoucím svého oddělení. Vedle sebevědomí a dovedností v oblasti vedení mohou vyzvednout schopnost rychle analyzovat situaci pod tlakem a usnadnit přechod do leteckého průmyslu.

Náklady na magisterský titul mohou být obtížně vyčíslené. Mnoho škol stanoví vlastní výuku a poplatky. To také závisí na tom, z jakých zemí nebo státních studentů.

Po obdržení titulu v oblasti řízení letectví existuje několik kariér v oblasti civilního letectví, které mohou být k dispozici. Od výrobců a provozovatelů až po podnikatele je talent, který pochází z tohoto druhu školení, obvykle velmi žádoucí. Jako provozovatel by člověk musel být schopen účinně rozvíjet provozní a technické řešení spolu s prováděním úkolů. Výrobci by byli schopni dodržovat přísná bezpečnostní pravidla, aby poskytli provozovatelům vybavení, které budou potřebovat.

Informace o tom, jak získat Master v řízení letectví, mohou studenti chtít podívat na nejbližší vysoké školy. Program lze navíc přijmout online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Letectví
 • Management leteckých podniků
Studijní obory
 • Letectví (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát