Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 41 Magistr v Management kreativního průmyslu 2023

41 Magistr Programy v Management kreativního průmyslu 2023

overview

Magisterský titul je pokročilý akademický úspěch udělený těm, kteří úspěšně absolvovali předem stanovený studijní program v dané oblasti nebo v průmyslu, a je často používán jako krokový kousek k získání vyššího platu nebo vyššího stupně.

Co je Master v řízení Creative Industries? Tento důkladný a komplexní studijní program trvá zhruba dva roky dokončit pro většinu studentů a učí je řadu kritických dovedností potřebných k tomu, aby se stali lídrem v oblasti výkonných, vizuálních a interaktivních umění. Studenti v magisterském studijním programu řízení kreativního průmyslu by měli očekávat důkladnou studii marketingu, řízení, financí, řízení projektů a zákonů a etiky, pokud jde o média, reklamu, umění a hry.

Úspěšní absolventi programu Master in Creative Industries Management jsou připraveni na úspěch v širokém spektru ziskových globálních pozic a jsou obecně schopni přikázat vyšší plat než ti, kteří nemají titul, nebo ti, kteří mají pouze bakalářské tituly.

Pro dokončení takového programu neexistují žádné předem stanovené náklady. Výuka spočívá spíše na několika faktorech, mezi které patří prestiž školy, která program nabízí, a velikost a zeměpisný region, ve kterém se provádí.

Studenti, kteří úspěšně získají titul Master in Creative Industries Management, jsou vybaveni dovednostmi potřebnými pro získání širokého sortimentu globálních pozic v médiích a kreativním průmyslu. Mnoho držitelů titulů pracuje v komunitě umění, nezávislých mediálních organizacích, firmách pro tvorbu webových stránek nebo v hře, zatímco jiní zaměřují svou pozornost na jiné oblasti, které oceňují silné podnikatelské dovednosti, jako je bankovnictví a finance. Jiní však používají tento stupeň jako prostředek k získání ještě vyššího stupně.

Mnoho vzdělávacích možností existuje globálně pro ty, kteří chtějí získat magisterský titul v řízení kreativního průmyslu. Mnoho studentů ve vzdálených oblastech se rozhodne zapsat do on-line programů kvůli vysoké míře flexibility, kterou nabízejí. Naše databáze je skvělým místem k prozkoumání mnoha existujících vzdělávacích možností, takže vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním návodu.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Management kreativního průmyslu
fields_of_study
 • Management (41)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format