Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 68 Magistr v Management informačních technologií 2024

68 Magistr Programy v Management informačních technologií 2024

Přehled

Master program je určen studentům, kteří již absolvovali čtyřletý vysokoškolský titul. Pokročilé kurzy dále rozvíjejí chápání komplexních teoretických předmětů. Dokončení jednoho z těchto stupňů obvykle vyžaduje dva další roky studia a originální výzkumný projekt, který demonstruje zvládnutí pole.

Takže, co je Master v řízení informačních technologií? Jedná se o velmi vyhledávané studijní programy, které rozšiřují technologické a analytické schopnosti studenta. Jsou nejvhodnější pro ty studenty se silným matematickým, vědeckým nebo inženýrským zázemím a připravují absolventy na kariéru řídící komplexní informační systémy. Témata studia často zahrnují zabezpečení počítačů, analýzu dat, obchodní organizace, počítačový hardware a software. Studenti dávají teorii praktické využití navrhováním a vytvářením nových informačních systémů a sítí z existujících technologií.

Mastering informačních technologií dává absolventům dovednosti, které potřebují k úpravě a vytváření informačních systémů pro výrobní účely. Tito absolventi mohou také získat lepší dovednosti v oblasti vedení, které jim mohou pomoci organizovat týmy odborníků v oblasti technologií a vytvářet lepší výsledky z oddělení IT. Jejich podnikatelské znalosti jim umožňují nasměrovat úsilí na optimální řešení.

Náklady na studijní program se liší v závislosti na výši školného účtovaných univerzitou. Přístupové oddělení jednotlivých institucí mohou poskytnout další informace. Studenti by měli také zvážit náklady na své životní náklady při zapsání.

Po absolvování pokročilého studijního programu jsou absolventi připraveni vstoupit do pracovních sil jako manažeři a vedoucí projektů. Jsou najatí velkými firmami, které mají vlastní datové a informační systémy. Tito odborníci udržují infrastrukturu organizovanou a bezpečnou.Někteří absolventi také pracují pro vládní agentury a neziskové organizace v podobných úlohách. Pro ty, kteří preferují rozmanitost ve své kariéře, poskytují konzultační pracovní místa svobodu pracovat na jednotlivých projektech. Některé se rozdělují samostatně a založí nové společnosti informačních technologií.

Potenciální studenti by měli prozkoumat všechny možnosti před rozhodnutím o konkrétním programu. Mnoho on-line univerzit nabízí nejvíce flexibilní a relevantní vzdělání. Tyto programy jsou skvělé pro zahraniční studenty nebo pracující profesionály, kteří mají logistické potíže. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • IT
  • Management informačních technologií
Studijní obory
  • Technologie (68)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát