Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 108 Magistr v Management cestovního ruchu 2024

108 Magistr Programy v Management cestovního ruchu 2024

Přehled

Mnozí studenti sledují magisterský titul vybrat, aby prozkoumala učební plán se zaměřením na odvětví cestovního ruchu. Drží pokročilého stupně v této oblasti poskytuje konkurenční výhodu v tomto velmi žádaný pole.

&nbsp

Co je mistr v řízení cestovního ruchu? Mistr v řízení cestovního ruchu výstroje studenty se základními znalostmi, jako je rozvoj podnikatelského podniků, zvýšení příjmů, bojovat udržitelnosti a řízení přírodních a lidských zdrojů. Účastníci programu se také seznámí se základními stavebními bloky cestovního ruchu, včetně univerzálních témat, jako je řízení. Studenti vyberte možnosti z široké škály předmětů, které odpovídají jejich zájmy; to může zahrnovat globální politiky cestovního ruchu, cestovního ruchu, finance a strategického řízení pro cestování a turistiku.

&nbsp

Existuje mnoho důvodů, proč se studenti rozhodnou věnovat se Master in Management cestovního ruchu.Například, stanou se seznámí s celou řadou pojmů, jako je ekoturistika, komunikace a řešení konfliktů a marketingu cestovního ruchu. Navíc, pokročilý stupeň v této oblasti umožňuje jednotlivcům rychle pokročit v rychle se měnícím globálním prostředí řízení cestovního ruchu.

&nbsp

Náklady se liší v závislosti na instituci, a program trvá jeden až tři roky. Je nezbytné, aby budoucí studenti na výzkum školu pečlivě zajistit, aby program nabízen vyhovuje jejich zamýšlených cílů.

&nbsp

Jedinci, kteří vydělávají jejich magisterský titul se často ocitají ve vysoké poptávce po několika poloh, které jsou stále více konkurenční, včetně cestovních kanceláří, turistických průvodců a cestovní ruch marketingových manažerů.Studenti budou rozvíjet intenzivnější komunikaci a marketingové základy tím, naučit se komunikovat prostřednictvím intenzivní učení zkušenosti s vrstevníky, schopnosti a profesionálů z celého světa.

&nbsp

K dispozici jsou mezinárodní a vnitrostátní možnosti v různých vysokých škol. On-line kurzy jsou skvělou alternativou pro lidi, kteří žijí po celém světě, a to zejména v odlehlých oblastech s malým přístupem k zařízení. Možnosti Internetu na bázi také zaměřit na jednotlivce, kteří vyžadují flexibilní rozvrh. Chcete-li začít s kurzem, vyhledejte váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Turismus a pohostinství
  • Turismus
  • Management cestovního ruchu
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (108)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát