Keystone logo

622 Magistr Programy v Management Management 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Management
  • Management
Studijní obory
  • Management (622)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Management Management

Magisterský titul obvykle sleduje dosažení bakalářského titulu a je prvním absolventem, který mohou studenti získat po absolvování bakalářské práce. Magisterské tituly typicky zahrnují mnohem více náročných kurzů a zahrnují diplomové práce a další výzkumně náročné projekty.

Co je Master in Management? Jedná se o studijní program, který pomáhá studentům vybudovat nesčetné dovednosti potřebné k vynikání v různých manažerských pozicích v celé řadě oblastí. Účastníci tohoto programu dokončí kurzy jako strategické řízení, řízení a poradenství a řízení lidských zdrojů. Během svých studií se naučí zvládnout širokou škálu potenciálních manažerských problémů, jako je organizování týmů, využívání moderních technik, aby pracoviště bylo efektivnější a pracovalo v multikulturním prostředí.

Schopnost kriticky analyzovat situaci, efektivní komunikaci a budování týmu je jen několik z nejdůležitějších dovedností, které mohou odborníci očekávat, když se učí při studiu svého magisterského oboru v této oblasti. Jedná se o dovednosti, které obyčejně pomáhají učinit každodenní život hladším a odměňováním a vytvářejí pevnější základ pro kariéru mnoha typů.

Náklady na navštěvování potřebných tříd se liší v závislosti na hostitelské škole a zemi, takže studenti, kteří mají zájem o studium, by měli vždycky chvilku zkoumat ceny před výběrem instituce. Některé studijní programy mohou trvat necelé dva roky, zatímco jiné vyžadují více než čtyři roky.

Vyšší manažerské dovednosti mají tendenci být ceněny prakticky v jakémkoli odvětví, což je cenný stupeň pro téměř jakoukoli profesní volbu. Konzultant v oblasti řízení, generální ředitel, obchodní analytik, konzultant pro nábor zaměstnanců, manažer lidských zdrojů, strategický konzultant a specialistka v oblasti podnikového plánování jsou některé z titulů, které absolventi mohou najít s tímto magisterským studiem. Tento titul může být také schopen dát manažerům na rychlejší cestu k tomu, aby se stali generálními řediteli své společnosti nebo získat další vysokou pozici.

Místní třídy jsou skvělé pro ty, kteří hledají tradiční zkušenosti s učením, zatímco mezinárodní učení je pevnou volbou pro účastníky programu, kteří hledají něco nového. Online kurzy jsou také k dispozici pro potenciální studenty s těžkými rozvrhy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.