Keystone logo

43 Magistr Programy v Ekonomika Účetnictví Manažerské účetnictví 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Účetnictví
  • Manažerské účetnictví
Studijní obory
  • Ekonomika (43)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Ekonomika Účetnictví Manažerské účetnictví

Vydělávat titul v účetnictví může spustit libovolný studenta směrem k lukrativní kariéru v oblasti financí. Zatímco bakalářský titul může vám dobře na vaší cestě, může Master in manažerské účetnictví otevřít firemních a vládních kariérní dráhy, které přivedou ekonomické znalosti absolventů pro všechny druhy použití.

Co je mistr v oboru Management účetnictví? Tento studijní program se více zaměřit na potřebné účetnictví, aby studenti zdokonalit své finanční schopnosti. Celoroční často zahrnuje in-hloubkové studie zdanění, auditu, účetnictví informačních systémů, podnikových financí a manažerského účetnictví. Studenti obvykle nutné dokončili bakalářský titul v příbuzném oboru, než se dostane přijat do takového programu. To trvá asi dva roky, dokončit tento typ titulu.

Účetnictví je jedním z nejrychleji rostoucích profesní oblasti na světě.Existuje mnoho výhod vydělávat pokročilého stupně v této oblasti studia, včetně toho, že některé účetní programy vám mohou pomoci vydělávat CPA nebo CIA certifikáty, které vám pomohou najít zaměstnání po absolutoriu. Zaměstnavatelé mohou také upřednostňovat žadatele s pokročilým stupněm.

Náklady na vydělávat magisterský titul v oboru manažerského účetnictví, se velmi liší v závislosti na instituce a dokonce země studia. Studenti by měli výzkumné programy dobře, abychom pochopili, jaké náklady jsou zapojeny.

Získání Master in manažerského účetnictví lépe připravuje absolventy pro účtování v podnikání a vlády. Kariéra s vládními agenturami, nebo velké korporace, může být možné. Práce související s tímto stupněm často zahrnují správu majetku, analýzy výkonu, rozpočtování, analýza nákladů a další. V těchto dnech, mnozí zaměstnavatelé vyžadují jejich účetní alespoň držet magisterský titul před pronájmem.

Studenti se mohou obvykle žádat o takový program on-line. Před aplikací se studenti obvykle požaduje, aby si získali bakalářský titul v oboru příbuzném oboru. Může být nezbytné také přepisy a rozhovor. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.