Keystone logo

57 Magistr Programy v Management Módní management 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Management
 • Módní management
Studijní obory
 • Management (57)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Magistr Programy v Management Módní management

  Magisterský program je populární cestou pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu po získání vysokoškolského titulu. Vzhledem k tomu, že je často k dispozici na částečný úvazek, je také možné, aby současní odborníci mohli dále rozvíjet své znalosti při práci.

  Co je Master v řízení Módy? Tento program je určen pro milovníky módy, kteří mají talent pro podnikání. Většina programů spojuje studium módy s komunikacemi, řízením značky a nástroji a metodami nákupu módy. Absolventi by měli být schopni předvídat a odhalit technologické, ekonomické a sociální změny v podnikání a realizovat nápadité řešení. Třídy mohou zahrnovat marketingové strategie pro luxusní společnosti, psychologické a historické aspekty módy, designu módy a výzkumu a ekonomickou výkonnost firem a značek.

  Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, mají mnoho výhod. Rozvíjejí silné analytické a rozhodovací schopnosti. Naučí se také efektivně komunikovat a prezentovat návrhy ve vizuálním i písemném formátu.

  Náklady na výuku by neměly mít za následek, že studenti nebudou muset pokračovat v osvojování svých snů. Vzhledem k tomu, že poplatky se mohou v jednotlivých institucích lišit, studenti by měli volat a požádat o konkrétní finanční požadavky. Užívání tříd online může také pomoci snížit náklady.

  Získání magisterského titulu v řízení módy může vést k řadě různých kariér v módním průmyslu. Některé profesionální tituly mohou zahrnovat správce produktů, manažera módní značky, kupující módy a maloobchodního manažera. Někteří absolventi se mohou rozhodnout pracovat v oblasti plánování událostí, public relations nebo marketingu. Zaměstnavatelé mohou zahrnovat design agentury, módní značky, maloobchodní prodejny nebo časopisy. Někteří jednotlivci se také mohou rozhodnout pracovat nezávisle na poradenském základě.

  Vzhledem k tomu, že tento stupeň lze získat ve školách po celém světě, studenti je zde mohou získat přístup. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.