Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 7 Magistr v Literární teorie 2024

7 Magistr Programy v Literární teorie 2024

Přehled

Magisterský titul je neuvěřitelným způsobem, jak si studenti mohou zvýšit své vzdělání a vytvářet nové příležitosti pro svou kariéru. K získání titulu magisterského studia trvá přibližně rok nebo dva, což může být dokončeno, jakmile získáte vysokoškolské vzdělání.

Co je mistrem v literární teorii? Se zaměřením na smysl, filozofii a interpretaci literatury se studenti učí širokou škálu informačních a analytických dovedností týkajících se románů, prózy a poezie. Některé třídy v tomto oboru studia mohou zahrnovat zaměření na vztah mezi kulturou a literaturou, stejně jako použití rétoriky po staletí. Některé kurzy mají pro studenty příležitost k výuce angličtiny jednotlivcům, kteří jazykově neumějí.

Studenti, kteří obdrží titul Master in Literary Theory, se mohou naučit analyzovat všechny typy psaní. Naučí se také, jak číst rychle a může rozvíjet zájem o kulturu jak v historickém, tak v moderní době, což přispívá k vylepšování interpersonálních dovedností. Tyto dovednosti pomáhají studentům stát se silnějšími kandidáty při hledání práce.

Kurzy pro tento titul mohou mít různé ceny, proto by se studenti měli obrátit na vysokou školu nebo univerzitu, aby se dozvěděli více. Náklady mohou na celém světě vzrůst nebo klesat.

Existuje několik kariér, které pocházejí z magisterského studia literární teorie. S vynikající znalostí literatury a prózy se mnozí absolventi stávají anglickými profesory nebo jazykovými učiteli a studenti mohou pracovat s překladem nebo editací. Vzhledem k tomu, že literární teorie je tak těsně spjata s psaným a on-line psaním, mnoho studentů se rozhodne stát se marketingovými specialisty nebo novináři.

Najít vysokou školu nebo univerzitu, která nabízí online Master v literární teorii, není příliš tvrdá. Na celém světě existuje mnoho škol, které se zabývají tímto oborem. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Literatura
  • Literární teorie
Studijní obory
  • Humanitní vědy (7)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát