Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 68 Magistr v Lidská práva 2024

68 Magistr Programy v Lidská práva 2024

Přehled

Chcete-li získat magisterský titul, budete muset nejprve dokončit bakalářský titul. Školy, které nabízejí tuto pokročilou studijní zprávu, trvají v průměru dva roky. Tento pokročilý stupeň může trvat déle, pokud navštěvujete kurzy na částečný úvazek při práci.

Co je mistr v oblasti lidských práv? Tento studijní obor se zaměřuje na výsledky člověka s ohledem na různé situace a určuje, jaký je pro lidstvo nejlepší výsledek. Zaměření v této oblasti může být na teorii nebo implementaci. Mezi konkrétní témata patří sociální vyloučení, rozmanitost, práva dětí a rovnost pohlaví. Mnohé programy zahrnují práci v terénu s cílem lépe porozumět přímému dopadu specifického humanitárního úsilí.

Některé dovednosti, které můžete získat při studiu tohoto stupně, zahrnují sociální citlivost, emocionální vyrovnávací mechanismy a komunikaci. Jsou to důležité při řešení lidské krize, ať už ve vašem vlastním životě nebo v práci v oblasti lidských práv.

Existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při tvorbě rozpočtu pro magisterský titul. Patří sem, jak dlouho plánujete studovat, knihy, které budete potřebovat, a náklady na bydlení ve škole. K pokrytí těchto nákladů zjistěte, zda školy, které uvažujete, nabízejí stipendia pro své postgraduální studenty.

Díky tomuto oboru existuje několik odvětví, ve kterých můžete hledat zaměstnání. Mnohé z nich mají mezinárodní charakter, například mezinárodní média, zahraniční obchod a mezinárodní předpisy. Některé z nich jsou v rámci vlády, zatímco jiné jsou veřejné. Non-mezinárodní pozice mohou být nalezeny v konzultačních, výzkumných a aktivistických skupinách. Používejte jako klíčová slova "lidská práva, " "rovnost " a "sociální spravedlnost " při hledání zaměstnání, abyste zjistili, jaké jsou převládající pozice jako je tato.

Školy s programem v oblasti lidských práv se nacházejí po celém světě, takže se rozhodněte, kde budete chtít studovat online při provádění vyhledávání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Politologie
  • Lidská práva
Studijní obory
  • Společenské vědy (68)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát