Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Scénické umění
 • Hudba
 • Lidová hudba
Studijní obory
 • Scénické umění (2)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

2 Magistr Programy v Lidová hudba 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Magistr Programy v Lidová hudba

  Mnoho studentů si vybrat zdokonalit své hudební talent tím, že vydělávat bakalářský titul v hudbě. Jaký je další krok? Mistr v lidové hudbě umožňuje studentům zaměřit své studium na konkrétní hudební pole, a dokonce i cestovat do konkrétní univerzity získat autentické vzdělání ve vývoji tradiční hudby.

  Co je mistr v lidové hudbě? Po dokončení bakalářský titul v oboru příbuzném hudebním poli, studenti mohou zaměřit své studium na lidovou hudbu prostřednictvím nástroje nebo hlasu. Před použitím, studenti často prokázat svou hudební talent před porotou. Program má tendenci soustředit se na historii a techniky, a obvykle vrcholí v představení nebo turné, kde se studenti mohou provádět v přední řadě publika. Studium trvá přibližně dva roky.

  Vydělávat magisterský titul v lidové hudbě může pomoci studentům získat hlubší porozumění pro tradiční hudební nástroje a vokálních technik.Je to také skvělý způsob, aby si studenti osvojili své hudební nadání a podělte se o ně s celým světem.

  Konečné náklady vydělávat Master v lidové hudbě se liší podle instituce a programových specifik. Studenti budou chtít zohledňovat úkor nástrojů, vlastní školení a cesty za výkony, náklady, které mohou být odděleny od školného. Výzkum svůj program volby, aby pochopil, co je a co není zapojen s výukou důkladně.

  Absolventi s magisterský titul v lidové hudbě může jít o vykonávat profesionálně v divadelníků z celého světa, a to buď na nástrojích nebo zpěváků. Někteří absolventi se mohou rozhodnout, sledovat PhD a učit lidovou hudbu na vzdělávací instituce, jako jsou vysoké školy a univerzity. Vydělávat magisterský titul může vystavit studenty vysokých příležitostí profil pro hudební vystoupení po celém světě.

  Studenti mohou často použít on-line, i když možná muset cestovat do své školy volby, protože v rámci procesu žádosti je obvykle představení před rozhodčími. Pro více informací hledejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.