Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 88 Magistr v Letecké a kosmické inženýrství 2023

88 Magistr Programy v Letecké a kosmické inženýrství 2023

Přehled

Jakmile získáte bakalářský titul, můžete rozšířit své znalosti ve své specialitě tím, že budete mít magisterský titul. Pokročilé studijní programy často vyžadují dokončení intenzivní práce nebo výzkumné práce v konkrétní oblasti studia, a mohou otevřít všechny druhy kariérních příležitostí.

Co je mistrem leteckého inženýrství? Master in Aerospace Engineering je pokročilý stupeň, který rozšiřuje vaše znalosti vesmírného designu a operací na podporu vaší kariéry. Vaše vzdělávání může zahrnovat příležitosti pro řešení problémů a vytváření inovativních návrhů pro nalezení řešení ve vašem oboru. Mnoho univerzit pracuje s komerčními organizacemi, aby poskytovaly stáže pro své postgraduální studenty jako způsob, jak začít své kariérní dovednosti.

Existuje mnoho výhod pro magisterský titul. Je to víc než větší znalosti a vzdělání ve vaší oblasti. Při získávání titulu máte příležitost spojit se s jednotlivci, kteří jsou lídry v oboru.

Náklady na magisterský titul se od univerzity velmi liší. Před vstupem do programu je důležité zkontrolovat náklady na výuku. Nezapomeňte zahrnout knihy a případné další poplatky, které mohou být přidány k vašim nákladům.

Master in Aerospace Engineering vám může získat pozici v civilních, vojenských a komerčních vesmírných organizacích. Vesmírný průmysl roste po celém světě. Zatímco Rusko a Spojené státy byly jedinými zeměmi s velkými vesmírnými programy, už tomu tak není. Můžete se rozhodnout pracovat ve výzkumu nebo ve stavebních projektech pro vaše odvětví. Váš stupeň může otevřít dveře do řídících funkcí. Magisterský titul vám umožňuje vyučovat v univerzitním prostředí a máte možnost rozšířit své vzdělání nejvyšším vzděláním, PhD.

Potřeba odborníků na rozvoj leteckého průmyslu roste. Nečekejte na to, abyste se zapsali, abyste mohli rozvíjet svou kariéru. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Inženýrství
  • Strojírenství
  • Letecké a kosmické inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (88)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát