Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Biologie
 • Agronomie
 • Lesnictví
Studijní obory
 • Biologie (50)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

50 Magistr Programy v Lesnictví 2024

  Magistr Programy v Lesnictví

  Je-li bakalářský titul je považován noha ve dveřích do dané oblasti, pán 's titul je dalším důležitým krokem, který se může vyvinout i pokrok jeden ' profesní dráhu s. Tento stupeň pomáhá studenti specializují v dané profesi, a prokazuje znalosti a zkušenosti pro potenciální zaměstnavatele.

  &nbsp

  Co je mistr v lese vědy? Tento program zaměření připravuje studenty pro odměňování kariéru v oblasti vědy o životním prostředí. Pole zahrnuje mnoho subdisciplines, z lesního hospodářství a udržitelnost na ekologii a hospodaření s půdou. Studenti se naučí, jak nejlépe alokovat zdroje a chránit přirozené úsilí o zachování. Mnoho lesnické vědy programy trvají na tom, rozsáhlého výzkumu a práce v terénu, takže studenti jsou vystaveni realitě a obludnosti úkolu udržitelnosti. Celoroční může také zahrnovat značné množství rostlinných politiky, biologie, atmosférické vědy a geologie.

  &nbsp

  Jednou z výhod této cestě studia je jeho aktuálnost; dnes, povědomí o životním prostředí je u všech dob vysoká. Lidé po celém světě se dožaduje toho, aby snížit svou uhlíkovou stopu a chránit životní prostředí. Absolventi Master v programu Forest vědy hrají důležitou roli v tomto úsilí.

  &nbsp

  Každý velitel 's Program zahrnuje různé náklady. Přijímací kancelář a Škola 's může odpovědět na jakékoliv otázky týkající se výuky a finance.

  &nbsp

  Tento pán 's titul se půjčuje i na velké množství kariéry. Vzhledem k tomu, impozantní znalostní báze a zkušenosti z praxe, které studenti získají, mnoho absolventů zjistí, že jsou vyhledáváni jako poradci, výzkumné pracovníky a odborníky. Tento stupeň může také otevřít dveře do kariéry, jako jsou životní prostředí advokátů, pedagogy a lesníků. Část toho, co dělá všechny tyto profesní dráhy, aby odměňování je trvalý pozitivní dopad mohou mít na životní prostředí.

  &nbsp

  Máte-li zájem dělat rozdíl v oblasti lesních věd, může naše databáze škol pomůže začít hledat program, který se hodí i svůj denní rozvrh a své cíle. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.