Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Magistr v Latinskoamerická studia 2023

9 Magistr Programy v Latinskoamerická studia 2023

overview

Magisterský titul je pokročilý stupeň, který existuje, aby se zajistilo, že studenti dokážou zvládnout klíčové profesní dovednosti ve svých profesních oborech, aby pokročili ve svých znalostech a kariérách. Takové programy předpokládají předcházející vzdělání a zkušenosti a mají tendenci být vysoce přizpůsobené specifickým profesním cílům, i když nejsou tak přizpůsobené jako doktorské programy.

Co je magister v latinskoamerických studiích? Je to interdisciplinární míra, kterou často sledují ti, kteří potřebují porozumět složitým společenským a diplomatickým vztahům mezi zeměmi Karibiku, stejně jako střední a jižní Amerikou. Stupeň obvykle zdůrazňuje současné geopolitické faktory a historické vztahy mezi národy, což umožňuje studentům získat profesionálnější znalosti o složitosti regionu.

Dokončení magisterského studia v latinskoamerických studiích znamená získání unikátního souboru analytických dovedností vedle poznatků, které přicházejí se studiem, včetně výzkumu a kritických čtenářských dovedností, interpretačních a prediktivních dovedností a porozumění historickým silám, z nichž všechny dobře překládají různé kariéry.

Absolvování pokročilého studia latinskoamerických studií na internetu znamená najít správnou školu se správnou fakultou. Náklady mohou být těžko předvídatelné, protože každá školní výuka se značně liší. Studenti by měli oslovit školu podle svého výběru, aby se dozvěděli více.

Absolventi se studujícími v latinskoamerických studiích mají vysokou poptávku jako marketingoví specialisté u firem působících v regionu kvůli jejich vysokému stupni znalostí o společenských silách v oblasti. Jsou také vyhledáváni pro diplomatické pozice. Jedním z nejoblíbenějších pracovních míst pro držitele titulu v této oblasti je však učitel, konkrétně v oblasti bilingvních studií nebo sociálních studií. Absolventi latinskoamerických studií jsou populární volbou pro výuku na úrovni základních a středních škol v oblastech, které zahrnují latinskoamerické kulturologické studie ve svých kurzech.

Je snadné najít programy v této oblasti online nebo na různých místech v Severní a Jižní Americe i jinde. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Teritoriální studia
  • Latinskoamerická studia
fields_of_study
  • Společenské vědy (9)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format