Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 9 Magistr v Kvantitativní ekonomie 2024

9 Magistr Programy v Kvantitativní ekonomie 2024

Přehled

Rozšiřte potenciál kariéry s magisterským studiem. Intenzivní studium konkrétního oboru často dává studentům příležitost na pracovišti. Magisterský titul je také nezbytným odrazovým můstkem pro ty, kteří vykonávají doktorskou práci nebo některé studijní obory.

Co je Master v kvantitativní ekonomice? Třídy se zaměřují na získání hlubokého pochopení současné ekonomické teorie spolu s matematickými a ekonomickými analýzami a metodami modelování. Programové kurzy zahrnují kurzy statistiky, matematiky a financí. Studovat lidské tendence v kolektivu a jednotlivce s ohledem na bohatství a způsob, jakým společnost využívá nebo nepoužívá peníze. Objevte kvantitativní vztahy mezi různými ekonomickými proměnnými a jak tyto koncepty aplikovat. Programy obvykle trvají asi dva roky.

Znalosti získané v tomto programu zahrnují řešení problémů, využití statistik a dokončení finančních úkolů. Studenti mohou rozšířit výhody těchto dovedností do svých osobních portfolií, bankovnictví a financí. Schopnost řešit problémy s analytickým problémem je výhodnější než finanční prostředky s praktickou reálnou aplikací na denní bázi.

Je důležité, aby studenti prozkoumávali náklady a kurzové zatížení každého programu předtím, než rozhodli o určení toho nejlepšího pro ně. Náklady na ubytování, výuku a poplatky by měly být zahrnuty do výzkumu.

Mistr v kvantitativní ekonomice připravuje absolventy pro kariéru v ekonomii, bankovnictví a finance. Státní agentury a úřady také poskytují pracovní příležitosti pro absolventy studentů, kteří se chtějí stát státními a městskými správci. Pro zájemce stát se výzkumníky mohou být akademické a výzkumné instituce životaschopné možnosti. Studenti mohou mít výhodu v práci v institucích poskytujících mikrofinancování, bankovním a investičním firmám. Kvantitativní metody, které se naučíte, mohou také prospět studentům v oblastech, jako je prodej.

Prozkoumejte krásu a radost z bydlení v zahraničí, když dokončíte tento dvouletý titul. Proces začíná vyhledáváním níže uvedeného programu a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Ekonomika
  • Ekonomie
  • Kvantitativní ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát