Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 230 Magistr v Kulturologie 2023

230 Magistr Programy v Kulturologie 2023

overview

Absolvování magisterského studijního programu je často důležitým krokem ke zdokonalení znalosti nebo odbornosti daného tématu. Studenti by měli očekávat důsledné zaměření na konkrétní oblast zájmu.

Co je Master v kulturních studiích? Kultura, obecně řečeno, je soubor artefaktů a praktik, které tvoří lidskou interakci a komunikaci. Vzhledem k tomu, že toto je poměrně široký termín, programy kulturních studií mají tendenci mít mnoho různých specializací. Na magisterské úrovni lze očekávat, že se setkají se studiem klíčových myslitelů, důležitými uměleckými formami, specifickými historickými obdobími nebo kulturou určitých ekonomických teorií. Tyto programy mohou studenty absolvovat od dvou do šesti let, a to v závislosti na jejich plánech a požadovaných kurzech.

Kultura je hlavním hospodářským faktorem a porozumění tomu může být výhodné při přijímání různých obchodních rozhodnutí.Přísnost a znalosti získané během magisterského studijního programu mohou studentům poskytnout základy pro úspěšné absolvování doktorského studia.

Programy magisterského studia mají tendenci představovat významnou investici, a to jak finančně, tak i časově. Studenti by se měli ujistit, že mají všechny aktuální informace tím, že přímo kontaktují školu s otázkami ohledně výuky.

Držitelé titulů kulturních studií mohou být ideálními kandidáty pro různé pozice v mediálních společnostech. Marketingový manažer ve filmové produkční společnosti by pravděpodobně mohl využít detailní znalosti filmové historie a porozumění současné kulturní praxi, aby mohl předvídat vzorce spotřeby pro konkrétní produkt a plánovat strategie podle toho. Absolvent se také může rozhodnout využít znalosti získané v jednom z těchto programů k prosazení akademické kariéry a pokračovat v doktorském výzkumném programu v oblasti kulturních studií.

Mnoho z nejlepších programů je přímo na dosah ruky.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Společenské vědy
  • Kulturologie
fields_of_study
  • Společenské vědy (230)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format