Keystone logo

36 Magistr Programy v Humanitní vědy Historie Kulturní dějiny 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Historie
  • Kulturní dějiny
Studijní obory
  • Humanitní vědy (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Humanitní vědy Historie Kulturní dějiny

Studenti s vysokoškolským vzděláním, kteří chtějí dále rozvíjet své znalosti, mohou chtít absolvovat magisterský titul. To umožňuje pokročilé porozumění v určité oblasti studia a často trvá dva až tři roky dokončit.

Co je mistrem v dějinách kultury? Dokončení tohoto stupně znamená, že student má hluboké pochopení multikulturalismu a vztahu mezi uměním a kulturou v celé historii. Většina programů zahrnuje kurzy spojené s metodikou knihovny, muzejní praxe, obchodem a psaním dějin umění, teorií a interpretací. Studenti mají často možnost volit v určitých oblastech, jako jsou západní historie, umění Číny a Japonska, dějiny fotografie, architektonické základy a základy římského umění.

Studenti, kteří absolvují magisterský program, se obvykle naučí být motivováni a iniciovat projekty. Využívají také rozvíjení výzkumných a analytických dovedností, které pomáhají po celou dobu kariéry absolventa.

Náklady na výuku jsou často zájmem studentů, kteří mají zájem. Vzhledem k tomu, že náklady se mohou výrazně lišit v závislosti na místě, délce programu a konkrétním požadavkům na studium, studenti by se měli dostat do kontaktu s různými školami, aby zjistili konkrétní školné a další poplatky.

Absolventi, kteří jsou držiteli titulu magisterského studia v historii kultury, se mohou rozhodnout pracovat v různých kariérách v mnoha různých prostředích. Některé typické pracovní tituly mohou zahrnovat kurátor muzea, historik umění, učitel, učitel historie a průvodce. Absolvent je také vhodný pro ty, kteří chtějí vykonávat kariéru v oblasti výzkumu, žurnalistiky, vývoje učebních osnov, umělecké kritiky, galerijní práce, obchodování s uměním a cestování.

Stupeň v kulturní historii lze získat na místní instituci, mezinárodní škole a dokonce i on-line. Použijte databázi a vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním vyplněného formuláře.