Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 Magistr v Kryptografie 2024

5 Magistr Programy v Kryptografie 2024

Přehled

Magisterský titul může rozšířit kariérní potenciál pro absolventy studentů. Doktorský studijní program a některé specializované pozice vyžadují magisterský titul jako součást cesty vpřed.

Co je mistr v kryptografii? Studenti tráví čas vyučováním počítačové vědy, aplikovanou matematikou a dokonce i strojírenstvím. Kurzy učí učence počítačové architektury, algoritmy, teorie pravděpodobnosti, Java, C, principy asymetrické kryptografie a další. Studenti se naučí pracovat s bezpečnostními systémy a šifry. Základy výuky informační bezpečnosti, kryptografie a komunikačních systémů. Účastníci programu si vybírají mezi několika volitelnými kurzy pro konkrétní kariérní zájmy, jakmile budou dokončeny základní a požadované třídy. Program trvá nejvíce dva roky.

S rozšiřováním počítačů je šifrování citlivých informací nezbytnou dovedností pro každého, kdo pracuje v oblasti informačních technologií, a zároveň chrání osobní informace. Ústní a písemná prezentace a argumentační dovednosti jsou vyučovány v průběhu přípravy studentů do jejich vztahů v práci a s klienty.

Před přijetím rozhodnutí o programu je rozumné pečlivě prozkoumat instituci a program s cílem určit celkové náklady. V některých případech kolísají nákladové faktory v závislosti na ekonomice v době, kdy program začíná.

S Master in Cryptography, absolventi mohou rozhodnout se stát univerzitní profesoři, bezpečnostní konzultanti nebo finanční poradci. Mnoho z nich se pohybovalo po žebříku ve svých stávajících pozicích zabezpečení dat, čímž se stalo kryptoanalyzátory a kryptografy. Další potenciální názvy úloh zahrnují dekodér dat, šifrovací expert, analyzátor signálu a dekodér zpráv. Mnohé pozice vyžadují magisterský titul pro kombinaci počítačové vědy a matematiky potřebné k výkonu. Krajina pracovních míst v oblasti kybernetické bezpečnosti se rychle mění, což poskytuje absolventům další možnosti, jak sledují.

Sledujte svůj titul doma i v zahraničí, v závislosti na zvoleném programu, on-line nebo ve třídě. Začněte hledat níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • IT
  • Kryptografie
Studijní obory
  • Technologie (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát