Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 61 Magistr v Kriminologie 2023/2024

61 Magistr Programy v Kriminologie 2023/2024

Přehled

Mnoho studentů chce mít specializované znalosti o svém oboru, které nabízí magisterský titul. K dispozici každému, kdo absolvoval bakalářský titul, tento typ programu může studenta kvalifikovat pro různé poutní a vysoce placené zaměstnání.

Co je mistr v kriminologii? Navržený tak, aby poskytoval studentům komplexní znalosti o systému trestního soudnictví, tento typ programu se zabývá různými tématy, jako je forenzní a kriminalistická psychologie. Studenti se mohou naučit, jak účinně zkoumat odhalování skrytých kriminálních prostředí, nebo se mohou věnovat bezpečnostním seminářům. Každý kurz dává studentům odborné znalosti v oblasti trestného činu, od toho, jak kriminální myslí na dějiny zákonů.

Při zapsání do programu Master in Criminology mohou studenti rozvíjet řadu kritických dovedností, které jim mohou pomoci jak v jejich kariéře, tak v osobním životě. Výzkumné a analytické dovednosti by mohly vést k propagaci a dokonce zvýšení platu, zatímco kritické myšlení dovedností může pomoci studentům v práci nebo doma.

Cena magisterského stupně se mezi jednotlivými školami liší, protože každá z nich má vlastní školné a poplatky. Faktory, jako například délka trvání programu a dokončení kurzů v kampusu nebo online, mohou také ovlivnit náklady.

Studenti, kteří jsou držiteli titulu Master in Criminology, mohou mít přístup k širší škále zajímavých pracovních míst než někdo, kdo má bakalářský titul. Ti s tímto druhem pozadí se mohou rozhodnout, že budou pracovat na vymáhání práva buď jako policisté nebo detektiv, nebo se mohou rozhodnout pracovat v zákulisí jako forenzní výzkumník nebo konzultant. Někteří si mohou užívat lektoře a vyučovat materiál pro nadcházející studenty. Základy kriminologie mohou také kvalifikovat studenty k práci v oblasti bezpečnosti.

Vzhledem k tomu, že univerzity chápou, že mnozí studenti zapsaní do magisterského programu jsou žonglování pracovních míst a rodin s jejich vzděláním, mnohé školy začaly nabízet online kurzy, aby poskytly studentům větší flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Právo
  • Trestní právo
  • Kriminologie
Studijní obory
  • Právo (61)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát