Keystone logo

1 Magistr Programy v Kreativní Průmysly v Helsinky, Finsko pro 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Finsko
 • Obchodní podnikání
 • Kreativní Průmysly
 • Helsinky
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   Popular degree type

   Popular study format

   Popular education type

   Magistr Programy v Kreativní Průmysly

   Tituly kreativního průmyslu jsou interdisciplinární programy, které se zaměřují na kreativní obory a jejich průnik s obchodem, technologií a kulturou. Tyto tituly mají za cíl vybavit studenty nezbytnými znalostmi a dovednostmi, aby vynikli v kariéře v kreativní ekonomice. Programy často kombinují prvky z umění, designu, médií, zábavy a podnikání.

   Tituly kreativního průmyslu lze nalézt na různých úrovních, včetně přidružených, bakalářských, magisterských a doktorských programů.

   Na vysokoškolské úrovni studenti obvykle získají široké porozumění různým tvůrčím disciplínám. Mohou se také dozvědět o zásadách marketingu, managementu a podnikání, které jim pomohou uspět v kreativní ekonomice.

   Programy na postgraduální úrovni obvykle nabízejí specializovanější kurzy a výzkumné příležitosti. Studenti se mohou rozhodnout soustředit se na konkrétní oblast v rámci kreativních průmyslů, jako je management umění, kulturní politika nebo kreativní technologie.

   Absolventi s tituly z kreativního průmyslu mohou najít uplatnění v celé řadě odvětví, jako je reklama, film a televize, hudba, výtvarné umění, hry, móda a další. Kromě toho se mohou rozhodnout pro kariéru v managementu umění, marketingu, public relations nebo podnikání, a to buď v kreativních organizacích, nebo zakládáním vlastních podniků.

   Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

   Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.