Keystone logo

3 Magistr Programy v Kosmetologie Kosmetický průmysl 2024

Filtry

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Kosmetologie
 • Kosmetický průmysl
Studijní obory
 • Kosmetologie (3)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Magistr Programy v Kosmetologie Kosmetický průmysl

  Magisterský stupeň poskytuje pokročilé výuku v oboru, který zahrnuje více specifických znalostí, výzkumu a analýzy techniky a obchodních dovedností. Magisterský studijní obvykle soustředí na jeden aspekt obecného oboru, což znamená změnu absolvent odborníka, který je kvalifikován pro pozice vyššího orgánu.

  Co je to mistr v kosmetickém průmyslu? Tento stupeň je zaměřen na odborné znalosti vlasů, nehtů a péči o pleť. Studenti se často seznámí nástrojů a postupů pro péči o tělo, tak i v chemii podílí na aplikaci produktů na pokožku a vlasy. Bakteriologie se vyučuje v programu tak, aby studenti pochopili důležitost hygieny, aby se zabránilo infekci na pracovišti. Protože se jedná o pokročilý stupeň, studenti také seznámí manažerských technik, obchodních plánů a rozpočtů, zákaznický servis a vládními nařízeními.

  S magisterským titulem v kosmetickém průmyslu, studenti nyní nejen vyšší plat a postavení vyšší autoritu, ale často také jít do obchodu pro sebe. Tento průmysl roste a dobří manažeři jsou vždy v poptávce.

  Celoroční trvá asi jeden rok dokončit, i když mohou studenti také muset mít pracovní zkušenosti jako požadavku na stupeň. Student by měl výzkum několik škol se dozvědět více o poplatcích a plány kursu, takže si můžete najít nejlepší kondici pro vás.

  S magisterským titulem v kosmetickém průmyslu, absolventi často řídí kosmetické salony, zodpovědný za každodenní chod celého zařízení. Zákaznický servis a spokojenost jsou klíčové pro kosmetiček, holičů, talent agentů, produktové designéry a vývojáře, prodejní personál a jiní v kosmetickém průmyslu, delegování úkolů zaměstnanců ve správných množstvích a v závislosti na jejich úroveň dovedností, při zachování pracovních standardů.Mnozí absolventi navrhovat pracovní doby a budou aktualizovat na všech hygienických předpisů.

  Chcete-li se dozvědět více o tom, co jsou k dispozici v kosmetickém průmyslu programy, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.