Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 17 Magistr v Kariérní koučink 2023

17 Magistr Programy v Kariérní koučink 2023

overview

Magisterský titul je postgraduální studium, které uznává studenty za specializovaný pokrok ve svých oborech. Studenti jsou schopni rozšiřovat své znalosti a dovednosti, aby se lépe připravovali na hledání a excelence v odměňování kariéry. Dosažení titulu může být obecně dosaženo do dvou let.

Co je Master v koučování kariéry? Tyto programy jsou navrženy tak, aby vycházely z teoretického pochopení poradenství a poradenství v oblasti kariéry a pěstovaly efektivní způsoby využití zdrojů, které je třeba aplikovat v profesionálním pracovišti. Témata kurzu mohou zahrnovat zdravou komunikaci mezi kolegy, komunikaci v písemných formátech, metody výzkumu, psychologii, organizační výzkum a vývoj, teorie učení, profesní etika a koučování v podnikatelských prostředích. Některé programy mohou mít před přijetím předpoklady.

Získání diplomu kariérového koučování může studentům představovat mnoho výhod. Schopnost rozdělit akademické pojmy pro praktické použití, vědět, jak a kdy využít dostupné zdroje a demonstrovat kloubovou a efektivní komunikaci, jsou cenné dovednosti, které mohou studenti využít při zajišťování a prosazování úspěšné kariéry.

Programové náklady se mohou lišit podle jednotlivých institucí a trvání kurzu. Potenciální studenti jsou vyzváni, aby oslovili školy, které nabízejí svůj program výběru pro podrobnější informace o nákladech a požadavcích.

Absolventi magisterského programu mohou očekávat, že naleznou širokou škálu potenciálních kariérních příležitostí. Některé pracovní tituly zahrnují trenéry kariéry, poradce, náboráři, projektoví manažeři, koordinátoři kariérových služeb, přechodové trenéry, školní poradci, vývojáři kariéry, učitelé a terapeuti. Mnoho kariérových trenérů nalezne pozice v příbuzných oborech, jako jsou školy a univerzity, organizace veteránů, firmy poskytující kariérní služby, pracovní agentury, organizace mládeže a různé typy podniků.

Online, částečné a mezinárodní kurzy jsou k dispozici studentům ze všech druhů zázemí. Chcete-li začít studovat, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.

read_more

filters

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Sebezdokonalování
 • Kariérní koučink
fields_of_study
 • Sebezdokonalování (17)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format