Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Jazyky
 • Italština
Studijní obory
 • Jazyky (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  4 Magistr Programy v Italština 2024

   Popular degree type

   Popular study format

   Magistr Programy v Italština

   Magisterský titul je postgraduální studium, které mohou studenti absolvovat poté, co již získali vysokoškolské vzdělání. Kurzy mají tendenci být náročnější a většina z nich vyžaduje učitele, aby dokončili práci nebo jinou formu výzkumu.

   Co je mistrem v italštině? Tento stupeň nabízí studentům důkladnější pochopení italského jazyka. Účastníci programu mohou také očekávat, že se dozvědí více o italské kultuře, umění a literatuře. Jednotlivci si mohou zvolit specializaci v tomto jazyce třemi hlavními způsoby: pokračovat v dalším vzdělávání v zahraniční literární studii, učit se rozdělit jazykovou bariéru, vychovávat ostatní v řadě předmětů, využívat jazyk v globálních obchodních operacích nebo pokračovat ve výuce ostatních co se dozvěděli o italském jazyce.

   Přínosem získání magisterského titulu v italštině je snadnější komunikace a lepší porozumění italskému umění, kultuře a historii. Tyto posílené dovednosti mohou otevřít mnoho dveří, pokud jde o profesní příležitosti, a obecně přispět k tomu, aby životy studentů byly obohacující.

   Stanovení konečné ceny za získání magisterského předmětu v této akademické oblasti je obtížné, protože cena se mění v závislosti na zemi, kterou má student navštěvovat. Vždy je dobrý nápad udělat nějaký výzkum týkající se výuky a poplatků před tím, než přijmete závazek.

   Vzhledem k tomu, že celý bod magisterského studia v italštině má získat důkladnější znalost jazyka, mohou dokončení kurzů očekávat, že se jim otevře obrovské množství místních i zahraničních pracovních míst. Některé z nich mohou zahrnovat správce lidských zdrojů, učitele, tlumočníka, překladatele filmových titulků a hlasových hlasů, výkonné reklamy a dokonce i redaktor nebo spisovatel pro populární celosvětové časopisy a další publikace. Tento stupeň je určitě všestranný a kariérní příležitosti pro ty, kteří získali jeden, se zdají téměř nekonečné.

   Studenti se mohou rozhodnout absolvovat kurzy pro tento stupeň na místní nebo na celém světě, ale mohou najít stejně důkladné vzdělání v této oblasti on-line také.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře