Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 17 Magistr v Islamistika 2023/2024

17 Magistr Programy v Islamistika 2023/2024

Přehled

Mistr je absolventská hodnost, že studenti sledují zvýšit své znalosti a dovednosti v oblasti jejich studia. Obvykle, bakalářský titul, musí být vydělal jako první. Tato míra může vést přímo ke kariéře nebo k dalšímu pokročilé studium.

Co je to mistr v islámských studií? V tomto programu, studenti vzít důkladný pohled na celé řadě témat vztahujících se k muslimům a islámu v historických a současných perspektiv. Každý program se bude lišit, ale témata kurzu mohou zahrnovat právnické texty aktů uctívání; Současné problémy v politickém jurisprudence; zásady a postupy pro ekonomické a sociální spravedlnosti; moderní islámské finance; Arabský čtení textu; a trestné činnosti a filozofie trestu v islámské jurisprudence. Mnoho programů bude vyžadovat závěrečnou práci nebo výzkumný projekt.

Vydělávat magisterský stupeň je prospěšné, což absolventům konkurenční výhodu při hledání zaměstnání.Studium Islám také dává studentům lepší pochopení kultur, náboženských pohledů, a lidmi, se kterými budou v kontaktu a práci s.

Finanční nároky, které se zabývají vydělávat tento stupeň se bude lišit od jednoho místa na druhé. Studenti, kteří mají zájem o tuto cestu studie by se měli obrátit na školu přímo zjistit, co školné a poplatky bude.

Jedinci s Master in islámských studií mají různé kariéry, že mohou vybírat. Některé zahrnují přímé zapojení s islámskou komunitou, zatímco jiní mají za-the-scenes životní prostředí. názvech prací mohou zahrnovat státní službě rychlý streamer, asistent politiků, státní sociální výzkumný pracovník, Public Affairs Consultant, sociální výzkumník a styk s veřejností vedení účtu.Další pracovní příležitosti, ve kterých se mohou vaše míra být užitečné patří důstojník lidských zdrojů, diplomatických služeb operační důstojník, výzkumník trhu, a noviny novinář.

Najděte si ten správný školu dnes pomocí naší databáze. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Humanitní vědy
  • Teologie
  • Islamistika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát