Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 6 Magistr v Investigativní žurnalistika 2024

6 Magistr Programy v Investigativní žurnalistika 2024

Přehled

Mnozí vysokoškolští studenti se rozhodnou po absolvování bakalářského studia absolvovat magisterský titul. Velitel mistrovství obohacuje studenty o pochopení vybrané disciplíny a rozšiřuje své odborné znalosti v oboru. Ti, kteří chtějí proniknout hlouběji do povolání, mohou chtít zvážit magisterský titul.

Co je mistr v investigativní žurnalistiky? Takový program se zaměřuje na budování chápavého reportéře o tom, jak lépe zvládnout vyšetřování komplikovaného zpravodajství. Kromě sběru a zkoumání vedoucích, rozhovorů a informací může program také představit studentům rozvíjející se vyšetřovací techniky, včetně technologií, jako jsou drony, a způsoby, jak vyprávět příběh, včetně podcastů a digitálních médií.

Absolventi obecně opouštějí program se silnými výzkumnými dovednostmi. Měli by lépe porozumět tomu, jak hlásit zprávy, včetně nových médií, a jaké médium nejlépe vyhovuje konkrétnímu zpravodajství. Mohou také rozvíjet výrobní dovednosti, použitelné pro vysílání a digitální žurnalistiku, což jim umožní pracovat za kamerou.

Porovnejte školy při hledání správné vysoké školy. Student, který se rozhodne studovat, má největší dopad na školné. Veřejné i soukromé školy se mohou značně lišit. Doba dokončení kurzu se také může lišit. Student na částečný úvazek může trvat déle než student na plný úvazek. Obecně platí, že většina magisterských studijních programů trvá přibližně dva roky.

Absolventi mohou najít práci ve vysílání, tisku a digitálních médiích. Mezi populární profesionální tituly patří editor, reportér a producent. Někteří vyšetřovací novináři pokračují v zakládání národních a místních zpráv na vysílacích a kabelových stanicích. Jiní si mohou své dovednosti proměnit v dokumentární tvorbu a produkci, kteří se stávají režiséry nebo scénáristy. Někteří se dokonce mohou stát obchodníky s obsahem v obchodních společnostech, využívají své dovednosti k vyprávění příběhů o podnikání.

Školy z celého světa nabízejí titul Master in Investigative Journalism degree. Tytéž školy mohou také nabídnout některé třídy nebo stupně online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Žurnalistika
  • Investigativní žurnalistika
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát