Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 56 Magistr v Inovační management 2024

56 Magistr Programy v Inovační management 2024

Přehled

Mistr umění je postgraduální titul. Je určen studentům, kteří studují specializovanou oblast v průběhu jednoho až dvou let. Studijní program zajišťuje studentům kariérní postup. Poskytuje také akademické základy pro získání doktorského titulu.

Co je MA v inovačním řízení? Studijní obor inovací podporuje kreativní způsoby myšlení. Účastníci mohou rozvíjet know-how pro pomoc soukromému a veřejnému sektoru při využívání nových příležitostí na trhu. Studenti se mohou naučit identifikovat a vyvíjet špičkové nápady, produkty, služby a procesy. Mohou se naučit řídit myšlenku od konceptu až po implementaci. Tyto programy obecně sdružují jednotlivce z široké škály disciplín, jako je žurnalistika, právo, móda a marketing. V závislosti na programu mohou studenti dohlížet na výzkumný projekt nebo se mohou účastnit externí spolupráce se společností nebo veřejnou agenturou.

Studenti, kteří absolvují magisterské studium inovačního managementu, mohou rozvíjet cenné dovednosti, včetně řízení rizik, tvůrčího myšlení a řešení problémů. Tyto vlastnosti jsou nejen užitečné v každodenním životě, ale jsou také vysoce ceněny potenciálními zaměstnavateli.

Délka programu a umístění školy ovlivňují náklady na vzdělávání. Nejlepší je kontaktovat instituce, abyste se dozvěděli více o poplatcích a výdajích.

Řízení inovací je vznikající oblastí s rostoucí poptávkou. Mnoho podniků, organizací a korporací hledá talentované osoby, které jim mohou pomoci získat konkurenční výhodu. Se změnami v ekonomickém a technickém pokroku mohou mít lidé s magisterským vzděláním v této oblasti dostatek pracovních příležitostí. Absolventi jsou vhodní pro manažerské a vedoucí úlohy. Několik kariérních cest zahrnuje výzkum inovací, řízení značky a výzkum a vývoj. Absolvent se může stát manažerem portfolia technologií, manažerem výzkumu a vývoje nebo specialistou na řízení nápadů.

Internetový učební plán je ideální, pokud potřebujete flexibilní plán a snadný přístup k vysokoškolskému vzdělání. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Přečtěte si více

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Technologická inovace
  • Inovační management
Studijní obory
  • Technologie (56)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát