Keystone logo

65 Magistr Programy v Technologie Informační systémy Informatika 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Technologie
  • Informační systémy
  • Informatika
Studijní obory
  • Technologie (65)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Technologie Informační systémy Informatika

Magisterský program nabízí studentům příležitost růst ve vybraných oborech. Jakmile student absolvuje bakalářský program, tyto studijní programy nabízejí další specializaci v oboru, který pomáhá v kariérním vyhlídce.

Co je magister v oboru informatiky? Tento program pomáhá studentům vyvinout nástroje nezbytné pro navigaci v rostoucí oblasti informačních a komunikačních technologií. Softwarové inženýrství, informační systémy a výpočetní procesy hrají zásadní roli ve vývoji studentů. Studenti se mohou setkat s kurzy zahrnujícími témata v oblasti poradenství v oblasti IT, rozpočtování projektů, infrastruktury, auditorských metod a projektového řízení. Kromě toho mohou studenti často ovládat běžný průmyslový software a mohou se souběžně specializovat na přístupy k řízení.

Vedoucí dovednosti získané spolu se specializací na platformy IT a manažerskými přístupy získanými během studia mohou pomoci studentům najít výhodu v rostoucím průmyslu. Tyto základní znalosti o průmyslu mohou studentům pomoci získat větší potenciál kariérního růstu a vyšší nárůst platů po celou dobu svého působení v tomto odvětví.

Stanovení nákladů na program vyžaduje malý výzkum o zvoleném programu a může se lišit podle délky studia. Program může trvat zhruba dva až tři roky, a to v závislosti na studentovi.

Studenti, kteří dokončí magisterský obor Informatika, mohou najít široký výběr pozic. Studenti obvykle zkoumají pozice jako projektoví manažeři, IT konzultanti, analytici dat, specialisté na informatiku a technici. Tyto pozice lze nalézt v různých odvětvích. Zatímco někteří absolventi mohou získat pozice ve velkých společnostech, jiní mohou nalézt roli ve veřejném sektoru a menší startovny. Někteří studenti se také mohou rozhodnout, že budou pracovat jako nezávislí konzultanti s vlastními podniky. Ve většině schopností mohou absolventi úzce spolupracovat s implementací, řízením a konstrukcí komplexních informačních a technologických systémů.

Řada institucí na celém světě nabízí magisterské studium v ​​oblasti informatiky a online možnosti poskytují studentům s omezeným časovým předstihem větší přístup. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.