Keystone logo

19 Magistr Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Energetika
  • Energetické strojírenství
  • Inženýrství obnovitelných zdrojů energie
Studijní obory
  • Energetika (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Energetika Energetické strojírenství Inženýrství obnovitelných zdrojů energie

Obvykle magisterský titul trvá jeden až tři roky vyhrazené postgraduální studium dokončit. Některé programy vyžadují, aby studenti absolvovali komplexní zkoušku nebo napsali diplomovou práci společně s naplněním určitého počtu kreditních hodin.

Co je Master v inženýrství obnovitelných zdrojů energie? Je to studium interdisciplinárních dovedností, které jsou nezbytné pro navrhování, optimalizaci a hodnocení technické a ekonomické životaschopnosti obnovitelných zdrojů energie a systémů. Obvykle studenti matematiky, vědy a strojírenství se zvláštním zájmem o obnovitelnou energii využívají postgraduální studium inženýrství v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Zatímco se zapsali do takového programu, studenti se mohou nacházet v kursech, jako je dynamika přístrojů s fluidní energií, inženýrství rizik a spolehlivosti, řízení technologie, strukturální integrity a výpočetní dynamiky tekutin pro obnovitelnou energii.

Mnoho absolventů rozvíjí nezávislé učební schopnosti nezbytné pro další profesní zlepšení a získávání nových dovedností na nejvyšší úrovni. Studenti mohou být potřeba čelit některým z největších problémů, kterým dnes čelí svět. Mohou se naučit výzkumu a analýze velkého množství informací a rozvíjet inovativní myšlenky k řešení těchto otázek. Tyto dovednosti umožňují absolventům fungovat na vysoké úrovni ve společnosti.

Pokud jde o postgraduální studium, náklady se mohou lišit v závislosti na programu a na univerzitě. Jednotlivci by měli provádět výzkum při hledání vhodného studijního oboru. Úřad přijímání může poskytnout více informací o nákladech na účast.

V celém světě lze očekávat širokou škálu pracovních příležitostí, protože podniky jsou motivovány k hledání a rozvoji obnovitelných náhrad za stávající technologie fosilních paliv. Vzhledem k tomu, že většina programů připravuje studenty na kariéru ve strojírenství obecně a zejména na odvětví obnovitelných zdrojů energie, jednotlivci obvykle mají znalosti a dovednosti, aby získali nárok na širokou škálu pracovních míst. Absolventi mohou najít zaměstnání jako terénní inženýři, energetičtí auditoři, závodní inženýři, plánovači obnovitelné energie pro místní a státní vlády nebo integrátory systému obnovitelných energií pro domácnosti a podniky.

Programy inženýrství obnovitelných zdrojů energie jsou k dispozici na univerzitách po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.