Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Inženýrství
 • Inženýrství
 • Inženýrský Výzkum
Studijní obory
 • Inženýrství (24)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

24 Magistr Programy v Inženýrský Výzkum 2024

  Magistr Programy v Inženýrský Výzkum

  Nabízí specializované školení dovedností a zaměřené vzdělávání, magisterský studijní program je populární volbou pro studenty, kteří chtějí doplnit své kvalifikace. Tento typ stupně obvykle vyžaduje dokončení 24 až 36 kreditních hodin.

  Co je magisterský inženýrský výzkum? Tyto pokročilé programy zpravidla učí studenty o základních technických technikách a umožňují jim specializovat se v širokém spektru vědeckých oborů. Studenti si mohou vybrat svou specializaci založenou na zájmech a požadavcích na program, ať už se podílejí na učebních osnovách založených na výzkumu, přizpůsobených jejich jedinečnému zaměření. Oblasti specializace mohou zahrnovat (mimo jiné) bioinženýrství, elektrotechnické nebo výpočetní inženýrství, materiálové inženýrství a ropné inženýrství. V závislosti na programu jsou tyto tituly často silně podporovány nezávislým výzkumem a mohou zahrnovat spolupráci s odborníky z oboru.

  Vzhledem k praktické povaze inženýrských studií mohou studenti díky své vzdělání získat mnoho dovedností a zkušeností s vysokou hodnotou. Studenti se mohou naučit provádět inženýrský výzkum a spolupracovat v rámci svého požadovaného oboru a mohou získat nadstandardní dovednosti v oblasti řízení času, které mohou výrazně zvýšit profesionální a osobní život.

  Rozpočet na vysokou školu může být náročný vzhledem k velkému množství faktorů, které je třeba zvážit. Studenti jsou vyzýváni, aby prozkoumali plán poplatků za každý jednotlivý program, o který se zajímají, před aplikací a aby oslovili požadované univerzity pro pomoc.

  V závislosti na specialitě, kterou si zvolí, studenti, kteří absolvují magisterský inženýrský výzkum, mohou získat zaměstnání v téměř každém odvětví, které se spoléhá na výzkum. Jedinečně praktické pozadí tohoto studijního programu může vést studenty k pozicím jako biomedicínští inženýři, inženýři v oblasti ropy a stavební inženýři. Kariérní cesty mohou být k dispozici jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru, kde jsou lidé s pokročilými tituly a zkušenostmi z reálného výzkumu neustále žádaní.

  Získání magisterského studia ve strojírenském výzkumu nemusí mít za následek vyloučení vašeho života. Programy online a distančního vzdělávání vám umožní vyvážit požadavky rodinného a pracovního života vedle vašich akademických cílů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.