Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Inženýrství
 • Materiály
 • Hutnictví
Studijní obory
 • Inženýrství (15)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

15 Magistr Programy v Hutnictví 2024

  Magistr Programy v Hutnictví

  Jakmile studenti absolvují vysokoškolské vzdělání, mají možnost požádat o magisterský program ve svém oboru. Magisterské programy často umožňují studentům soustředit se na konkrétní aspekty oboru nebo oboru a dále rozvíjet jejich vzdělání. Pomáhají studentům úspěšně zvládnout svou oblast zájmu.

  Co je Mistr v hutnictví? Tento program se zaměřuje na zpracování nerostů a chemii za extrakcí nečistot z kovů, skel a krystalů. Studenti se naučí používat tyto vyčištěné formy, měnit jejich pevnost a odolat korozi. Tyto myšlenky lze realizovat v řadě průmyslových odvětví, jako je recyklace, vývoj produktů a nakládání s odpady. Studenti mohou formulovat a řešit problémy, upravovat stávající metody a hodnotit stávající proces. Nakonec tyto procesy pomáhají zlepšovat produkty a zjednodušovat životy lidí.

  Kromě učení, jak zlepšit přírodní látky, stejně jako materiály vytvořené člověkem, se učenci učí základní dovednosti, které jim pomáhají pracovat na pracovišti. Práce s týmem, splnění termínů a zodpovědnost může pomoci studentům získat vyšší platy a získat kvalifikaci na prestižnější pozice po ukončení studia.

  Náklady na výuku se mohou lišit od univerzity po univerzitu, v závislosti na specifikách programu, stejně jako na místě školy. Studenti by měli udělat svůj výzkum před tím, než zašlou na univerzitu, aby se ujistili, že vybere ten, který je pro ně správný.

  Oblast metalurgie nabízí širokou škálu příležitostí držitelům magisterského titulu. Profesionální pracovníci mohou najít zaměstnání v malých a velkých společnostech, kteří pracují jako inženýři v oboru ocelářského průmyslu, vědci zabývající se výzkumem materiálů, analytici selhání nebo analytiky kvality a designu. Absolventi mohou také najít zaměstnání ve výuce, řízení a projektovém inženýrství.S konkurenčním platu a mnoho dalších výhod, tento stupeň často přináší úspěch studentům, kteří mají Master v hutnictví.

  Studenti, kteří žijí ve vzdálených místech, pracují nebo mají rodiny, mohou chtít absolvovat programové kurzy online. Řada institucí nabízí tyto možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.