Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 11 Magistr v Humanitní vědy 2024

11 Magistr Programy v Humanitní vědy 2024

Přehled

Professional Master je cesta studie, která v sobě spojuje vzdělání a pracovní zkušenosti v dané oblasti. V době, kdy absolvent, studenti získají důkladné pochopení jejich oblasti studia, jakož i odborné znalosti v této oblasti.

Co je to profesionální mistr v humanitních? Tento stupeň může mít řadu podob, ale obecně se zaměřuje na studium kultury a společnosti. Každý program je jedinečný, s jinou sadou požadavků a osnov. Některé školy nabízejí programy, které jsou poměrně předepsané, zatímco jiné umožňují studentům hrát klíčovou roli při vytváření jejich vlastní učební plán a zkoumání celou řadu oblastí. Celoroční mohou zahrnovat třídy na aplikované sociologie, politika, komunikace a žurnalistika, ekonomiku a jazykové umění. Studenti se obvykle musí vybrat jeden nebo dva z těchto oblastí, aby se specializují na jejich míru.

Jedním z hlavních předností tohoto stupně je jeho obrovský rozsah učiva.Humanitní obory zahrnují mnoho různých složek lidské kultury a společenských věd. V rámci této obrovské oblasti studia mohou studenti zvolit zaměřit se na konkrétní fasetě, které je nejvíce zajímá.

Náklady těchto programů se bude lišit od školy do školy. Chcete-li vědět více konkrétní informace týkající se výuky daného programu, kontaktujte školu přímo přes přijímací kanceláři.

Profesionální Mistr v humanitních je poměrně otevřená, pokud jde o kariéru. Vzhledem k tomu, osnovy těchto programů může mít mnoho podob, míra může dovolit studentům zaměřit se na řadě různých oblastí, včetně historie, studium náboženství, sociologie a politiky. S dalším vzdělávání, mohou absolventi najít práci jako akademiků, politiků a právníků. Mohou také vstup do pracovního procesu jako novináři nebo využít své schopnosti pro neziskový práce.Nakonec, profesionální mistr v programu Humanitní může vést studenty v mnoha různých odměňování a povzbuzující odborných směrech.

Máte-li zájem dozvědět se více o mnoho profesionálních Mistr v oblasti humanitních věd aktuálně dostupných programech a začíná proces podávání žádosti, prvním krokem je najít školu, která bude vyhovovat vašim potřebám a pomůže vám dosáhnout vašich profesních cílů. Naše databáze s možností vyhledávání programů, může být velmi užitečné v tomto ohledu. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Profesní vzdělávání
 • Humanitní vědy
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát