Keystone logo

39 Magistr Programy v Pedagogika Učení Hudební výchova 2024

Filtry

Filtry

  • Magistr
  • MSc
  • MA
  • Pedagogika
  • Učení
  • Hudební výchova
Studijní obory
  • Pedagogika (39)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Magistr Programy v Pedagogika Učení Hudební výchova

Magisterský studijní program je navržen tak, aby poskytoval další možnosti vzdělávání kvalifikovaným žadatelům. Tyto postgraduální programy obvykle vyžadují související vysokoškolské studium nebo odborné zkušenosti pro zápis.

Co je Master v hudební výchově? Hudební výchova může být považována za přenos informací o hudebním projevu. To může být prováděno v současném akademickém prostředí, jako jsou školy nebo na vznikajících vzdělávacích platformách, jako je například peer learning založené na internetu. V této obecné kategorii studia existuje několik možností, z nichž nejvýznamnější jsou divize Master of Music se zaměřením na vzdělávání a magisterské vzdělání v oboru hudby. Společné kurzy napříč většinou programů zahrnují pedagogiku, principy hudební výchovy, hudební gramotnost a výzkum.

Učenci v tomto typu programu jsou často k dispozici pro udržení osobní hudební praxe, dále rozvíjejí své expresivní a technické schopnosti. Dalo by se také nalézt zvýšená síť spolupracovníků, aby se ujaly své umění, včetně vrstevníků a instruktorů. Získané dovednosti v oblasti výuky mohou pomoci sdílet hudbu s přáteli a studenty.

Je důležité zkontrolovat výuku jednotlivých programů individuálně. Ceny mohou být založeny na různých faktorech, jako je stát, ve kterém se nachází škola, a zařízení, jako jsou laboratoře, ke kterým mají studenti přístup.

Čerstvě absolventi s magisterským studiem hudby mohou najít práci v kanceláři hudebního výukového centra. Tyto administrativní pozice mohou zahrnovat povinnosti, jako je dosah komunit, plánování programů a správa zařízení. Tutoring je další společná vstupní úroveň pro učitele hudby. Toho lze dosáhnout prostřednictvím zavedené školy nebo inzerce na volné noze. Absolventi s odbornou praxí nebo významnými osobními výsledky by mohli najít pozice, která vyučují témata v hudební teorii, výkonu nebo vzdělání ve školách, vysokých školách nebo na univerzitách.

Jeden je pravděpodobně najít mnoho možností pro hudební vzdělání stupňů on-line a v tradičních třídách formáty. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.