Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Humanitní vědy
 • Jazykověda
 • Hispanistika
Studijní obory
 • Humanitní vědy (2)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

2 Magistr Programy v Hispanistika 2024

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Popular locations

  Magistr Programy v Hispanistika

  Mezinárodní obchod a záležitosti je rostoucí pole, náročné profesionály s jazykové a kulturní znalosti potřebné pro práci v propojeném světě. Nabízí multidisciplinární přístup, Master in hispanistiky dává studentům široké znalosti o Latinské Ameriky historie, kultury a politiky. S titulem v hispánské studiích, studenti mohou vydat na dráhu bez geografických hranic.

  Co je Master in hispanistiky? Je to interdisciplinární stupeň, který se klene nad latinsko americké historii, kulturu a politiku. V závislosti na zájmu studentů, studie mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly řadu zaměřením. Celoroční zahrnuje antropologii, historii, kulturní studia, Latinské Ameriky literaturu a jazyk, stejně jako politiky a mezinárodních vztahů. Během programu, studenti také zkoumat témata a zkoumat teorie k lepšímu porozumění současné Latinské Ameriky.

  Mistr v hispanistiky dává studentům hluboké znalosti o Latinské Americe. Mezioborový přístup poskytuje studentům široké pochopení historických, kulturních a politických otázek. Vzhledem k tomu, programy jsou flexibilní, studenti jsou schopni strukturovat studium podle individuálních akademické zájmy.

  Programy jsou nabízeny v zemích a školách po celém světě, a náklady se velmi liší. Chcete-li se dozvědět více o nákladech a nabídky Samozřejmě, budete muset připojit přímo na školách nabízí Master in hispanistiky.

  Absolventi s Master in hispanistiky jsou připraveni vstoupit do světa podnikání, akademické obce, nebo politiky. Rostoucí mezinárodní poptávka po dvojjazyčné profesionály spárována s hlubokým kulturním tím, že si studenti osvojili otevírá je až do kariéry po celém světě.Běžné kariéry patří kulturní záležitosti důstojníka, mezinárodní obchodní profesionály, překladatel, veřejný správce, pedagog, import / export specialistu a mezinárodní vztahy profesionální.

  Pro studenty, kteří jsou nadšení z Latinské Ameriky tématech, Master in hispanistiky otevírá nekonečné pracovní příležitosti. Ať už chcete navštěvovat plný úvazek nebo na částečný úvazek, existují programy, aby se vešly svůj rozvrh. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.