Keystone logo

Filtry

 • Magistr
 • MSc
 • MA
 • Scénické umění
 • Divadlo
 • Herectví
Studijní obory
 • Scénické umění (28)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

28 Magistr Programy v Herectví 2024

  Magistr Programy v Herectví

  Prolomit do filmu nebo herectví je často obtížné, i když jste obdrželi odpovídající školení. Tím, že sleduje Master v herectví, mohou studenti zdokonalit své herecké schopnosti a lépe se připravit na kariéru na profesionální produkci.

  Co je mistr v herectví? Jedná se o studijní program, který zahrnuje učení a zvládnutí techniky, které převádějí k herectví na jevišti, ve filmu nebo v televizi. Kromě herectví technik, studenti mají tendenci ke studiu podnikání filmu a divadla, analýzy scénářů, jevištní pohyb a řeč. Program one-to-dvouleté často vrcholí v prezentaci studentských filmů či živých prezentací herectví. Dříve než přijat do programu, budoucí studenti muset prokázat své herecké schopnosti před panelem.

  Vydělávat Master v herectví je často vzrušující zážitek pro studenty. Výhody často obsahují jedinečné možnosti pracovat na studijní jevišti a filmových projektů, stejně jako nohu v konkurenčním odvětví.

  Náklady na vydělávat magisterský titul v oboru herectví se liší v závislosti na instituci a délce programu. Tam může být poplatek za materiály pro filmové nebo divadelní produkce stejně. Studenti jsou vedeni k důkladně zkoumat jejich program volby pochopit náklady s tím spojené.

  Magisterský titul v oboru herectví může pomoci zahájit studentů k kariéře na profesionální fázích, jako je Broadway. Mnoho absolventů také najít uplatnění jako výrobní asistentů pro televizní a filmové režiséry. Herectví je konkurenční pole, a když ne každý student by mohl dělat vzhled na obrazovce, existuje mnoho různých behind-the-scenes kariéry jsou k dispozici s divadelních, televizních a filmových produkcí. Někteří studenti se mohou dokonce sledovat PhD a chtějí učit herectví na vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích.

  Po dokončení bakalářský titul v příbuzném oboru, mohou studenti obvykle použít on-line pro program.I když mohou být k dispozici on-line nějaké kurzy, většina z nich bude pravděpodobně muset být dokončena na akademické půdě. Může být prezentace herecké schopnosti také nutné před jeho přijetím. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.